Android numara çeviricisi maviye boyanabilir!

Google'ın paylaştığı bir ekran görüntüsü, Android'in gelecekteki sürümünden ipucu veriyor olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Android numara çeviricisi maviye boyanabilir!
Tam halini görmek için resme tıklayın

İnternete yeni sızan bir ekran görüntüsü, Google'ın Android'deki numara çevirici üzerinde bir değişiklik yapmaya hazırlandığını gösteriyor.

Google'ın resmi Nexus Twitter sayfasında bir kullanıcıya verdiği cevapta ortaya çıkan, yani aslında Google'ın yanlışlık eseri kendi sızdırdığı görüntü, numara çeviricinin daha renkli bir hale geleceğine dair ipucu veriyor. Çağrı detaylarının göründüğü resimde üst tarafta mavi bir çubuk ve ortada mavi rengin baskın olduğu bir varsayılan resim var.

Geçtiğimiz günlerde Android'in yeniden tasarlanan simgelerini de görmüştük. Bu sızıntıyı da hesaba katarsak, önümüzdeki günlerde tasarımı yenilenmiş bir Android bizi bekliyor olabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Arkadaş hiç anlamam hep yavaş yavaş sızdırırlar şu şeyleri.Arkadaş madem çıkarcan merak edende var yaptığını göster günde bir şu bu sızdı diye haber çıkıyo kim bilir açık bulana kadar insanların canı çıkıyor.Hiç anlamadım şu sistemi anlayamayacamda.Ayrıca çıksa bile sorunlu oluyor ee gösterip yapsaydın arkadaş geç çikarsaydın zarara mı gireceksiniz?!Tamam bende sızıntılara bakıyom ama günde bir sızıntı yapıp ne kazanacan arkadaş?!Chip Online çalışanlarına demiyorum bunları üzerlerine alınmasınlar.

@23 Nis 2014 13:14 bencede ne eline geçiriyolar , iPhone 6 teker teker sızacağına direk gösterse ya apple yada android'in gelecek sürümü direk gösterilse veya ios 8 hemen gösterilse ama maalesef yaptıkları insanları meraklandırmak o kadar

Sızıntı derken haber siteleri abartıyor, geliştirici üzerinde çalışırken bir ekran görüntüsü yayılıyor, sonra sızıntı diye patlıyor, belki hiç çıkmayacak bile.

Arkadaş adamlar sonuçta yeni bir şey üzerinde çalışıyor olabilir ve bunu yayınlamak istemezler, bu şekilde ufak bir şey paylaşıp insanların nabızlarını yokluyor olabilirler. Sen o kadar emek ver sonra biri gelsin senin bilgilerini çalıp aynısını yapsınlar sen daha piyasaya çıkaramadan. Bence mantıklı bir yaklaşım sonuçta işin ucunda pazarlama stratejileride var.

saçma 4.4de üst panel transparan yani mavi gözükmesi lazımdı siyah değil :S

sızıntı diye bir olay yok hepsi reklam

Sen de yorum yaz