Android uygulamaları böyle çalışacak!

Android uygulamalarının Chrome OS'ta nasıl çalışacak? Kendi gözlerinizle görün!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Android uygulamaları Chrome OS'ta böyle çalışacak! Android uygulamalarının Chrome OS'ta nasıl çalışacağı videoda göründü!

Android uygulamalarının Chrome OS yolunda olduğunu Google'ın I/O 2016 etkinliğinde öğrenmiştik. Bu kulağa hoş gelse de Android uygulamaları, bilgisayar ortamında nasıl çalışacak?

Cevabı öğrenmek için beklemenize gerek yok çünkü Google'ın geliştiriciler için hazırladığı bir sunumda Android uygulamalarının Chromebook'ta nasıl çalışacağı gösteriliyor. Videodan uygulamaların Chromebook'ta sorunsuz bir biçimde çalıştığı, dosyaları uygulamalar arasında paylaşmanın son derece kolay olduğu anlaşılıyor. Videoya göre oyunlar da sorunsuz çalışıyor.

Google videoyu ideal koşullarda hazırladığından, işlev hakkında hemen karar vermemekte fayda var. Uygulamaların alt seviye Chromebook'larda aynı hızda çalışıp çalışmayacağı, merak konusu. Yine de videoda görünenler, Android ve Chrome OS birleşmesinin endişe edildiği gibi felakete dönüşmeyeceğini gösteriyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Google ın kendi office uygulaması yerine word kullanıyor. Chrome os kullanmayın windows kullanın. Bu arada windows 10 çakması olmuş hatta windows mağazası google play den kat kat iy. Hatta forza horizon gibi xbox one oyunlarıda var.

Android Jellybean yeni sürümlerden daha ayrıntılı windows xp gibi

Sen de yorum yaz

Turhost