Angry Birds Transformers geliyor!

Son olarak Star Wars dünyasına giren Angry Birds'ün yeni sürümü, bu kez bakın nasıl görünecek!

  • Zeynel A. Öztürk
Angry Birds Transformers çok yakında geliyor!

Rovio, bir sonraki Angry Birds oyununa Transformers'ı getirecek. "Yakında" mobil uygulama mağazalarında hizmete sunulacak olan oyun, bir dizi lisanslı oyuncakla birlikte gelecek.

Yeni Angry Birds, Rovio'nun açıklamasına göre "Autobirds" ve "Deceptihogs" arasında geçecek. Hasbro, oyunun yanı sıra ona eşlik eden bir çizgifilm ve bir dizi Telepod yayınlamayı planlıyor. Telepod'lar, telefonunuzun veya tabletinizin kamerası üzerine yerleştirdiğinizde, size özel yetenekler kazandırabilen oyuncaklar.

İlk kez 2009'da Apple'ın iOS uygulama mağazası için yayınlanan Angry Birds, kuşları çeşitli yapıların ve domuzların üzerine fırlatmanıza izin veriyordu. Kısa sürede mobil cihazların vazgeçilmezi olan oyunun bugüne Angry Birds Space, Angry Birds Star Wars gibi kadar birçok farklı sürümü yayınlandı. Rovio'ya göre tüm Angry Birds oyunları, şimdiye kadar 2 milyar kez indirilmiş bulunuyor.

Angry Birds Transformers'ın fiyatı hakkında henüz herhangi bir açıklama yapılmadı; ancak Rovio'nun oyunu ücretsiz olarak sunarak, oyun içi satın almalardan gelir elde etmeyi tercih ettiği biliniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

rovio dan angry birds mario'yu bekliyoruz :D

baydı artık . cılkı çıktı. nereye gittiği belli değil.

Angry birds epic unutulmuş.

Epic daha yeni cikti bence fason haber

Sen de yorum yaz