AOC'den MHL ve Miracast destekli monitörler!

AOC, üzerine hoparlör bulunan, MHL ve Miracast destekleyen monitörlerini satışa sunuyor!

AOC'den MHL ve Miracast destekli monitörler!

AOC iyi bir eğlence deneyimi için güçlü ONKYO hoparlörlere sahip 23.8 inçlik (60.4 cm) yeni IPS monitörlerini piyasaya çıkartıyor. Hem i2473Pwm hem de i2473Pwy şık Razor konsept tasarımına sahip. Full HD bu monitörlerin ayak kısmına entegre edilmiş iki adet 7 Vat'lık ONKYO hoparlörü, oyunlarda ve filmlerde üst düzey ses için göze çarpmayacak biçimde yerleştirildi. Olağanüstü görüntü kalitesine ek olarak, modellerde ayrıca MHL ve kablosuz Miracast standardıyla en gelişmiş bağlantı seçenekleri de bulunuyor.

Yüksek kalitede görüntüler ve dünya standardında bir markanın sesi

AOC, birinci sınıf  23.8" (60.4 cm) IPS paneline sahip yeni 73 Serisi üyelerini pek çok özellikle donatıyor. Full HD çözünürlük, 250 cd/m² parlaklık ve 5 ms'lik piksel tepki süresi (GtG) sunan LED arka aydınlatmalı bu ekranlar son derece canlı renkleri ve hem dikeyde hem yatayda 178° olan süper geniş görüntüleme açıları ile büyülüyor. Yüksek görüntü kalitesini birinci sınıf sesle birleştirmek için, monitörler 7 Vat'lık güçlü ve yüksek kaliteli ONKYO hoparlör setiyle donatıldı.

MHL ve Miracast

MHL ve Miracast

Her iki monitör de D-Sub ve HDMI konektörüne sahip, ayrıca MHL bağlantısını destekliyor. Bu yüksek çözünürlüklü mobil bağlantı, Android uyumlu mobil cihazlarla monitörün doğrudan bağlanmasını sağlayarak, içeriği geniş 60.4 cm IPS ekrana yansıtıyor. Bağlantıyı kurduktan sonra, mobil cihazları eş zamanlı olarak şarj edebilirsiniz.

Dahası, i2473Pwy, yeni Miracast standardı sayesinde mobil cihazlardaki içeriğin kablosuz olarak da yansıtılmasını sağlıyor. Artık kullanıcılar, iletilen Full HD görüntülerin ve müziğin keyfini çıkarırken ya da akıllı telefonlarından ve tabletlerinden internette dolaşırken bütün bunları büyük ekranda görüntüleyebilirler. Arkadaşlarınızla ve ailenizle içerik paylaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Her iki model de enerji verimli LED arka aydınlatmaya sahip ve TCO 6.0 ya da Energy Star 6.0 gibi sıkı kontrollü sürdürülebilirlik sertifikalarının gerekliliklerini yerine getiriyor. AOC, monitörlerine yerinde değişim hizmetini de içeren 3 yıllık garanti sunuyor.

Yeni 73 Serisi modelleri piyasalarda bulunabilir. Üreticinin tavsiye ettiği perakende satış fiyatı i2473Pwm için 349 USD ve Miracast modeli i2473Pwy için 429 USD'dir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz