AOC'nin yeni monitör ailesi satışa sunuluyor!

Şık monitörleriyle piyasaya hareket getirmeyi amaçlayan AOC'nin yeni ürünleri dikkatinizi çekebilir!

AOC'nin yeni monitör ailesi piyasaya sürülüyor!
e2270Swn

AOC, yeni rekabetçi monitör grubuyla monitör piyasasına bir kez daha hareket getirmeye hazırlanıyor. 20'yi aşkın yeni, farklı ve ultra ince 70ID modeli, bir önceki başarılı ve ödüllü 50ID ürün ailesinin yolundan gidecek. Çeşitli büyüklüklerde, çözünürlüklerde ve donanımla sunulan yeni 70ID, düşük bütçeye sahip kullanıcılar için de cazip, kendinden dokulu kasası ile sağlam ekran teknolojileri sunuyor; üstelik standart uygulamalara yönelik başlangıç seviyesindeki monitörlerden ultra yüksek çözünürlüğe sahip gelişmiş profesyonel modellere kadar uzanan bir yelpazede.

Uygun fiyatlı ekran teknolojileri

AOC'nin Value ürün grubu, performanstan ödün vermeyen, ancak uygun fiyat ve şık tasarım arayan, hesabını bilen  iş ve ev kullanıcılarını hedefliyor. Geniş ekranlı 70ID modelleri 46.9 cm'den 68.6 cm'ye kadar (18.5¨ to 27¨) ekran diyagonalleri ve 1366 x 768 pikselden (WXGA) büyüleyici 2560 x 1440 piksele kadar (WQHD) farklı çözünürlük seçenekleri sunuyor. Modellerin hepsi farklı 16:9 panel türlerinde en yeni nesil LED arka aydınlatmayı kullanıyor. 5 ms'lik piksel tepki süresine ve 1000:1 statik kontrast oranına (dinamik kontrast: 20,000,000:1) sahip, hızlı, üst sınıf TN panellerinin yanı sıra, başlangıç seviyesi için de IPS monitörleri, hatta gelişmiş PLS ekran teknolojisini kullanan bir 68.6 cm modeli de olacak.

Geniş seçenekler

AOC yeni 70ID üyelerini farklı bağlantı seçenekleri ve diğer özelliklerle donattı. Kullanıcılar, modelin türüne göre DVI-D, HDMI veya DisplayPort gibi geniş yelpazedeki konektörlere sahip olabilirler. Ayrıca harici ses kurulumları için hoparlörlü ve/ya ses çıkışlı modeller de sunulacak. 70ID monitörlerinin bazıları entegre USB çoklamanın yanı sıra, daha fazla rahatlık için yükseklik ayarı, eğme, sağa ve sola dönme ve 90 derece ekran döndürme (portre modu) işlevleri gibi ergonomik özelliklere de sahip.

Akıllı özellikler ve fiyat tablosu

Akıllı özellikler

Yeni 70ID, kullanıcı deneyimini zenginleştirmek için, monitör ayarlarının fare ile kolayca değiştirilmesini sağlayan i-Menu gibi bir dizi akıllı yazılımla donatıldı. e-saver ve Eco modu sayesinde zaten ekonomik olan bu TFT ekranların enerji tüketimi daha da azaltılıyor, böylece modeller Energy Star 6, TCO 6.0 ve EPEAT Silver/Gold gibi zorlu çevresel standartlarının gerekliliklerini kolayca yerine getiriyor. AOC'nin enerji verimli 70ID monitörleri hem çevreyi, hem de bütçenizi koruyor, üstelik arkası kendinden dokulu, şık bir tasarıma sahipler.

Düşük fiyatlar

İlk 70ID modelleri şu andan itibaren aşağıda önerilen perakende fiyatlardan bulunabilecek. Diğer modeller ise Avrupa piyasasına önümüzdeki aylarda sunulacak. AOC, monitörlerinde yerinde değişim hizmetini de içeren üç yıllık bir garanti sunuyor.

Model

Ekran ölçüsü

Çözünürlük

Üreticinin Önerdiği Satış Fiyatı

e970Swn

46.9 cm (18.5")

1366 x 768

USD 118

e2070Swn

49.5 cm (19.5")

1600 x 900

USD 144

e2270Swn

54.6 cm (21.5")

1920 x 1080

USD 170

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

almayın aldırmayın aldım pişmanım. ölümüne yansıma yapıyor 1 derecelik açı bile farkediyor bu alette tam karşısında olmadığınız sürece gerçek renkleri görmeniz mümkün değil

Ben aldım gayet memnunum. e2270s wn olan modeli vatanbilgisayardan 235 liraya aldım. Bu fiyata verdiği kalite ve özellikler gayet iyi.

Tabi ki ucuz olacak. HDMI bile yok. Bu saatten sonra analog bağlantı mı kullanılır...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play