App Store'daki farkı fark ettiniz mi?

Apple'ın App Store'undaki bu ufak yeniliği fark ettiniz mi? İşte o yenilik...

App Store'daki farkı fark ettiniz mi?

Apple, Mac App Store içinde yeni bir bölümü kullanıcıların hizmetine açtı: Editor's Choice (Editörün Seçimi). Bölümde ilk olarak CoBook ve Deus Ex: Human Revolution uygulamaları sunuldu. Sessiz sedasız gerçekleştirilen bu yenilik Apple tarafından resmi olarak duyurulmadı ama muhtemelen yakında başka yazılımlar da Editörün Seçimi ödülünü kazanacak.

iPhone ve iPad sahipleri de yakında App Store'da bu bölüm altında Air Mail, Facebook Camera, Extreme Skater ve Sketchbook Ink gibi uygulamalar görecekler. Ancak bu uygulamaların hiçbirinde indirim sözkonusu olmayacak.

Editörün Seçimi olmasa da şu anda haftanın uygulaması Cut the Rope: Experiments ücretsiz olarak sunuluyor. Bu da ilginç bir durum çünkü daha önce Google ve Amazon, ürünlerinde pek çok indirim kampanyası yapmış, ancak Apple böyle kampanyalara karşı çıkmıştı.

Editörün Seçimi ödüllerinin neye göre verildiği ve Apple'ın ürün indirimlerine nasıl karar verdiği bilinmiyor. Şirket bu konuda her zamanki sessizlik politikasını sürdürüyor. Ancak kategorilerin artmasının kullanıcıların hoşuna gideceği de kesin.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Google bunu yapmıştı eğer patent google da ise yeni bir davaya tanık olabiliriz :)

inşallah android marketteki gibi önüne gelen uygulama editörün seçimi olmaz.

İyi de bu zaten Amerikan App Store da var...

şuanda apple ile google arasında 50den fazla patent davası var.bunlar hiç kullanıcıları düşünmüyorlar mı? adamların yüzünden adam gibi telefon-tablet göremiyoruz be.

Android Markette aylardir olan bir sey.Hirsiz Crapple

harikulade olmuş... tekrar tebikler ve teşekkürler sevgili Apple...

hiii masonluk işareti illimanitu! :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir