Apple, 9 Eylül'de dev bir sürpriz mi yapacak?

iPhone 6S tanıtımı için davetiye dağıtımı başladı. İlk sinyaller, büyük sürprize hazır olun diyor!

Apple, 9 Eylül'de dev bir sürpriz mi yapacak?

Yeni bir dedikoduya göre Apple, iPhone 6S için 9 Eylül'de umduğumuzdan daha büyük bir etkinlik planlıyor olabilir. Tarihin kesinleştiren, Apple'ın dağıtımına başladığı davetiyeler. 

Yerel bir yayın olan Hoodline'ın "güvenilir bir kaynağa" dayandırdığı bilgiye göre Apple, San Francisco'daki Bill Graham Civic Auditorium'unda sürpriz yapabilir.

Apple'ın yeni iPhone'ları genellikle Salı günlerinde tanıttığı biliniyor, bu yüzden etkinliğin Çarşamba yapılacak olması şaşırtıcı.

Hoodline'ın yayınladığı dedikodulara göre Bill Graham Civic Auditorium'un etrafındaki yolların bazıları, 9 Eylül Çarşamba günü saat 16:00 ile 00:00 arasında kapatılacak. Bazı yolların ise daha erken, 8 Eylül'de saat 18:00'de kapatılacağı ileri sürülüyor.

Sokakların kapatılmasına dair bilgiler doğruysa Apple, dev bir etkinlik hazırlıyor demektir. Bill Graham Civic Auditorium, 7000'e kadar kişiyi taşıyabildiğinden, Apple büyük bir kalabalığa ev sahipliği yapmayı düşünüyor olabilir. Cupertino'daki Flint Center'ın kapasitesi, yalnızca 2.400 kişiydi. Bu yüzden Apple'ın iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için çok daha büyük bir etkinlik planladığı anlaşılıyor. Etkinlikte iPhone 6S'in yanında, bir başka büyük bir tanıtımın yapılıp yapılmayacağı ise şimdilik merak konusu.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Görseli Apple paylaştıysa eğer dikkat çeken unsur renkleri fazlaca kullanmış olması bu da sanırım C serisi yani 6C gibi renkli uygun fiyatlı bir ürünün gelebileceğinin sinyallerini veriyor :)

@28 Ağustos 2015 14:20 o ios9 da gelen sirinin ses denetleyicisiinin rengi 6c şu an için olmayacak

Umarim iPhone 6S ve 6S Plus, bu kadar buyuk bir organizasyonu hakeden cihazlar olur. iPhone 6S Plus'i bekliyorum, umarim hayal kirikligina ugratmaz.

şekil aynı olacak herzamanki gibi eam işlemci değişir gibi o yüzden şekil olarak birşey beklemeyin

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir