Apple'a sert bir yanıt daha!

Nokia'dan sonra söz sırası onda: Cep devinden, Steve Jobs'un anten açıklamalarına cevap geldi...

  • Gökay Özbudak
HTC'den yalanlama geldi!
Şikayetler söylenenden daha az...

Cuma günü yapılan basın toplantısında iPhone 4'ün anten sorununa değinen Steve Jobs, HTC, BlackBerry ve Nokia'nın telefonlarında da aynı sorunların olduğunu söylemişti.

HTC'den Eric Lin bu konu hakkında Pocket Lint'e konuştu. Lin açıklamasında, Apple'ın basın toplantısında açıkladığının aksine HTC'nin bu tip bir sorunla pek sık karşılaşmadığını; HTC Legend, HTC Desire ve HTC Nexus One akıllı telefonlarından iPhone 4'e göre %55 daha az şikayet aldığını söylüyor. Üstelik bu şikayetlerin büyük kısmı da sinyal le ilgili değil.

Lin, özellikle çok az şikayet aldıklarının üstünde duruyor. Bu açıklamalarla beraber, henüz basın toplantısının üzerinden iki gün geçmesine rağmen, toplantıda adı geçen diğer bir firma da konuyla ilgili çarpıcı yanıtlar vermiş oldu. Daha önce Nokia da Apple'a sert bir cevap vermişti...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Steve Jobs saçmalamaya başladı artık. Ya sorunu düzeltsin ya da diğer firmalara sataşmasın. HTC Desire kullanıyorum, telefonu elimle tamamen kapatsam bile çekiyor.

Steve Jobs konuştukça batıyorsun artık bırak bu işleri yok sonun pek hayırlı değil. Apple'ı para kazandırdığın gibi kaybettireceksin

gözüm kapalı iphonu alırım, geçiniz...

Apple çok küstah oldu artık ya şımardı bu kadar satış yapınca.Adam gibi gitsinler telefonlarını düzeltsinler ona buna laf yetiştireceklerine ne saçma işlerle uğraşıyorlar.İphone 4 alanlar madur bunların yaptıklarına bak.

telefonu nasil kullanacagimizi jobami soracagiz yaaaaaa,sacmaliga bak.her madura paralarini iade etmeli

''gözüm kapalı iphonu alırım, geçiniz... ''

Zaten gözün kapalı olduğu için iphonu alıyorsun :D

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play