"Apple'a yeni bir yön gerek!"

Apple'ın şu anda "bekleme halinde" olduğunu söyleyen efsane, bakın şirket için neler dedi neler...

"Apple'a yeni bir yön gerek!"

Steve Jobs ile birlikte kurduğu Apple hakkında konuşan Steve Wozniak, şirketin mevcut durumunu "bekleme hali" olarak niteleyerek, Apple'ın ilk iPhone'u çıkardığı 2007 yılında olduğu gibi büyük bir atılım yapmaya ihtiyacı olduğunu söyledi.

Meksika'da bir konferansta konuşan Wozniak, Apple'ın hala büyük bir şirket olduğunu ancak kendine bir yön çizmesi gerektiğinin altını çizdi.

Wozniak, "Keşke kolumda taşıyabileceğim bir iPhone olsa ve ona Siri yoluyla soru sorabilsem ve müzik çalmasını isteyebilsem", diyerek, Apple'ın bir süredir üzerinde çalıştığı söylenen giyilebilir bilgisayar, akıllı saat konsepti iWatch'a gönderme yaptı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

iwatch bekliyoruz , ama bir iphone a bağlanma gereği duymasın zaten iphonun şarzı fazla gitmiyor bide bu ona yüklenirse şarzlı kılf takmak gerekir

iglass isterizzzzzz :D

artık dünya 2007 deki dünya değil diğer tüm firmalar apple bişey yapsa da hemen kopyasını yapıştırsak diye pusudalar. apple bir daha asla eski apple olamayacak; belki yenilikleri ilk önce yine o yapacak, ama diğerleri artık eskisinden daha çabuk onu yakalayacak.

bu adamda jobsdako vizyon kesinlikle yok... jonathan ive da tim cook ta daha yeni basliyoruz diyorlar. bu ne diyor. 3gsden 3gs e geciste de pek bi yenilk olmamisti ama kimse bisey demedi cunku o zaman jobs yasiyordu. guven vardi yani. simdi biraz daha beklemek gerek neler olacak bilemeyiz.

@11 Tem 2013 01:34 3G'den 3GS'e demek istedin galiba ama yenilik sadece dışında olmadı. İçinde ciddi değişiklik oldu. Şuan 3GS kullanıcısı olarak sabah arkadaşımın aldığı Samsung Duo's dan bile akıcı menüyü görünce şaşırdım. Tabiki Samsung'un amirallerine bişey demiyorum ama. Özellik olarak 1ghz işlemci 768mb ram ile 3GS'nin 600Mhz işlemcili 256mb ramli telefonundan hızlı olmasını beklerdim.

Yakaladilar bile artik tek eksik android deki uygulama kalitesi Ayrica her firma illa ki bir duraklama donemine girecek piyasa artik ayfona doydu diyebilirz 4s kullanan bile yeni bir ayfon alma ihtiyaci hissetmiyor tabi bu her tip kullanici icin gecerli degil... Ama 5s bu sefer cogu kisi tarafindan daha cok tercih edilecek en buyuk nedeni ise pil omru olacak

S4 bu konuda biraz daha one cikti

Ben de Apple 'ın duraklamaya girdiğini düşünenlerdenim. iPhone 4S ile 5 arasında kayda değer bir fark getirmiyor. Model numarası artarken yükseltmeyi gerektirecek o kadar para vermeyi gerektirecek bir gelişme yok.

zamanında şirketten şutlanan bu şişko yine mi konuşuyor. hala akıllanmadı garibim....

Sen de yorum yaz