Apple AirPods'u "Modladılar"

Apple'ın kablosuz kulaklığı AirPods, ufak bir uğraş ve biraz da el becerisiyle olduğundan çok daha iyi bir hale gelebiliyor. Nasıl mı?

  • Ercan Uğurlu
Apple AirPods'u modladılar!

Eğer bir AirPods'unuz varsa, onu modlayabilirsiniz. Peki, bunu niçin ve nasıl yapacaksınız? Bazı kullanıcılar Apple'ın kablosuz kulaklığının ses kalitesini yetersiz buluyor veya ses seviyesinden şikayetçi oluyor. Bunun çaresini bulan bir kullanıcı ise, çareyi AirPods'u modlamakta bulmuş.

Oynat Apple AirPods'u modladılar! Apple'ın kablosuz kulaklığı AirPods, modlanarak ses kalitesini arttırabiliyor. Peki, nasıl?

Elindeki Apple AirPods'u modladığı çalışmayı küçük bir video ile paylaşan bu kullanıcı, modlama işlemini AirPods'un üzerine silikon kılıflar yerleştirerek gerçekleştiriyor. Silikon başlıkların her birini kulaklıklara uygun hale getiren kullanıcı, görünüm açısında da AirPods'un orijinalinden çok uzaklaşmayan bir çalışmaya imza atmış.

Modlanan Apple AirPods, kullanım noktasında olduğu kadar, şarj kutusuna sığabilmesiyle de orijinal bir görünüm kazanmış. Peki, bunu siz de yapabilir misiniz? Hemen yukarıdaki videoyu izleyerek bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz