Apple çalışanlarının burada ne işi var?

Microsoft'un mağaza açılışında yakalanan bu "Apple'lı" karelere kimse anlam veremedi...

Apple çalışanlarının burada ne işi var?

Microsoft, son kullanıcılara yönelik yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Ancak 18. mağazasını ABD'de Freehold, New Jersey'de açan Microsoft'un açılışında ilginç bir durum meydana geldi: Apple Store takımından kişiler de açılıştaydı.

Bir internet okuru tarafından çekilen fotoğraflarda en az üç kişi, Apple Store T-shirt'leriyle açılışta göze çarpıyor. Apple Store çalışanlarının herhangi bir açılışa katılmaları tabi ki normal karşılanabilir, ancak Microsoft'un açılışına Apple üniformalarıyla katılmış olmaları merak uyandırdı.

Açılan mağaza, Freehold Raceway Mall'da bulunuyor. Açılışa ilk katılan kişilere şarkıcı Cee Lo Green'in konser biletleri hediye edildi.

2011'de 2-3 senede 75 yeni Microsoft Store açacağını söyleyen Microsoft, şimdiye dek sadece 10 mağaza açtı ve şimdilik bu hedefini tutturacak gibi görünmüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

sabatoj kesınlıkle

apple microsoft u daha yakından tanıyabilmek için adamlarını göndermiş olabilir eğer apple yeni bir buluş arayışı içindeyse microsoft tan kopya çekmek isteyebilir.

eğer bu kişiler sanayi casusluğu yapacak kişilerse ben adımı rukiye dürdane rabia isimlerinden birini koyarım sanayi casusuluğu var bu işler böyle sarı çizmeli mehmet ağa şeklinde yapılmıyor daha ürünler piyasaya çıkmadan yapılmış oluyor

Apple paralarını vermemiş microsoft mağazasında iş bakmaya gelmişler :D

applenin microsofta adam göndermeye ihtiyacımı var ? Kendi başına zaten bir dev apple

Apple microsoft'un kıytırık teknolojisini ne yapsın :D :D

herkes bir yerlerden esinleniyor olamazmı acaba hep çalmak kopyalamak basit şeyler

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir