Apple, çift kamera için gizlice çalışıyormuş!

Yeni bir iddiaya göre Apple, yeni iPhone'a bu özelliği eklemek için uzun süredir çalışıyor!

Apple, çift kamera için gizlice çalışıyormuş!

iPhone'ların kameraları, sınıfının en iyi kameraları olarak tanınsa da Apple'ın yerinde durmak gibi bir niyeti yok.

Apple'ın çift kameralı telefonlarıyla ilgili dedikoduları daha önce duymuştuk. Şimdiyse HTC ve Huawei için çift-lensli kameralar üreten Altek'in CEO'su, Apple'ın iPhone için çift lensli kamera sistemlerini üç senedir test etiğini söyledi. Çift kameralı iPhone'ları henüz neden görmediğimizi merak ediyor olabilirsiniz. Bunun nedeni, söylenene göre Apple'ın karşılaştığı teknik sorunlar (fotoğrafların bulanık çıkması gibi).

BusinessWeekly Taiwan'ın yeni yayınladığı bir rapora göre Apple'ın yeni satın aldığı LinX Technologies, bulanık görüntü sorununu çözmenin bir yolunu buldu. Çift kameraların önündeki bir başka engelin iPhone'un popülaritesi olduğu söyleniyor - şimdiye kadar hiçbir üretici, Apple'ın talep edeceği kadar kamerayı üretmemiş durumda.

Yeni rapora göre Apple'ın çift lens / kamera çalışmalarının meyvesini yakında görebiliriz. Ancak bu sene çıkacak olan iPhone 6S'e yetişmeyebileceği bir gerçek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

En iyi kameraya sahip olan telefonun defalarca yapılan testlerde Lumia 930 olduğu ortaya çıkmadı mı ? "iPhone'ların kameraları, sınıfının en iyi kameraları olarak tanınsa da Apple'ın yerinde durmak gibi bir niyeti yok." Bu saçmalamak olmuyor mu ?

@26 Haziran 2015 20:06 burada karşılaştırılan şey en yüksek çözünürlük, en yüksek çekirdek sayısı, en fazla ram gibi şeyler değil. En iyi ev en yüksek gökdelen midir? ;)

@27 Haziran 2015 01:39 Kardeşim, cekirdek sayısı ve Ram-den bahseden yok. Sadece en iyi telefon kamerasına sahip telefon Lumia 930-dur. Defalarca resmi testlerin ve kullanıcı fikirlerinin sonucunda bu kanıtlanmıştır. İphone kamera konusunda zayıf degil, hatta en iyi 8 mp kamera diye biliriz. Ama zirveye oynayamaz. Telefonlarda mevcut olan en iyi kamera Lumia 930-dadır

@26 Haziran 2015 20:06 lumia ları hernekadar sevmesemde kamera konusunda çekimleri ciddi derecede iyi

en iyi kamera? "lumia 1020"

"iPhone'ların kameraları, sınıfının en iyi kameraları olarak tanınsa da" hahahaha iyi guldum...

10 kamera taksın yine çöp çöptür bir işe yaramaz..

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost