Apple'da eskiyi getir, yeniyi götür zamanı!

Eski bir iPhone veya bir Apple ürününe sahipseniz, yenisini almak için büyük bir müjdeniz var!

  • Zeynel A. Öztürk
Apple'da eskiyi getir, yeniyi götür zamanı!

Apple, perakende mağazalarında eski ürünlerini geri dönüşüm için artık kabul edecek. Eski Apple ürününüz yeniden satılabilir durumdaysa cebinize bir miktar para da girebilecek.

Tim Cook'un "dünyayı bulduğunuzdan daha iyi bırakın" anlayışı kapsamında başlatılan programda Apple, mağazalarında "ücretsiz, sorumluluk sahibi geri dönüştürme" hizmeti sunacak. Eski ürünler karşılığında ne kadar ücret ödeneceği ise henüz belli değil.

Yeni geri dönüştürme hizmetinin yanında Apple, zaman zaman geri dönüşüm etkinlikleri de düzenleyecek. Bu sırada firma, "diğer firmaların" ürünlerini de kabul edecek. Türkiye iPhone ve iPad kullananların sayısı oldukça çok. Dolayısıyla İstanbul'da yeni açılan Apple mağazasında da Apple ürünlerinin kabul edilip edilmeyeceği merak konusu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

yalnız o değil de resimdeki mac'ler resmen müthiş bir evrim geçirmiş gerçekten. darısı beceriksiz microsoft ve hala acemi ötesi olan gugılın başına diyelim....

@22 Nis 2014 21:18 2007 den sonra bir değişim göremedim ben

Evet merakla bekliyoruz öylese macbook pro late 2011 ile ipod umu değiştireceğim

2012 Macbook pro eski sayılırmı acaba? yeni çıkan retinalarda gözüm kaldı.

@22 Nis 2014 23:15 Kardaş sen onu bana getir ben sana 200 tl veririm. :D

etmezler yaa hayal kurmayın bizimkiler yıkarlar orayı ya da göstermelik sembolik bir ücret verirler eskiye ve kimse de o fiyata vermez.

çöpe para kaptırmayın iTrash...

Amerika'da çok düşük ücret karşılığı alıyorlar. 1G iPad 32 GB - 50 USD. iphone 4S 32 GB - 150 USD. Türkiye'de uygulamaya başlasalar bile yine önerilen maliyetler bence pek uygun olmayacaktır.

Bırakın bu ayakları, çalışır telefonu iikinci rl bunların vereceklerinin iki katına satarsınız. Dünyayı düşünüyorlarmış güya. O zaman neden çalışır durumda istiyorsun ki. Piyasaya yeni 4 ve 4s ler çıkaracaklar bunlardarn.

bende iphone 3g var 1000 tl verirlerse dusunmeden veririm uzerinede biraz ekle note3 alirm :)

Gider bir garibana yada bir okula yada zor durumda birine bağışlarım hiç değilse bir hayır duası alırım.geri vereceğim yok pahasına geri alacak oldu canım sen çakalsın biz sazanız değilmi.

Siteyi bi tarafinizla okudugunuz belli adamlar ucretsiz geri donusum yapilacak demis eskisini getir az farkla yenisini gotur dememis ki bunu o yazidan nasil anlamissiniz merak ettim.

Sen de yorum yaz