Apple'dan 23 Ekim bombası!

Apple, Win 8'in tanıtılacağı 26 Ekim'den 3 gün önce düzenleyeceği etkinlikte MS'i bu cihazla vuracak

Apple'dan 23 Ekim bombası!

Apple, Microsoft'un 26 Ekim'de yapacağı Windows 8 ve Surface şovunu çalmak için hamlesini yaptı; basına, 23 Ekim'de düzenleyeceği etkinliğin davetiyelerini göndermeye başladı.

Üzerinde "Size gösterecek birkaç küçük şeyimiz daha var" cümlesi bulunan davetiye, çok büyük ihtimalle, uzun zamandır dedikodusu yapılan iPad Mini'nin tanıtımını işaret ediyor. Ayrıca Apple'ın, aynı etkinlikte, iPad Mini ile birlikte OS X tabanlı birkaç yeniliği daha tanıtabileceği söyleniyor.

iPad Mini, Apple'ın "küçük boyutlu tablet" savaşına ilk adımı olacak. Satış rekorları kıran Amazon Kindle Fire ve Google'ın Nexus 7 tabletlerinin gördüğü ilgiyi kendi üzerine çekmek isteyen Apple, aynı zamanda, 3 gün sonrasında tanıtılacak Microsoft Surface tabletlerin de önünü kesmeyi amaçlıyor. Bakalım Tim Cook'un şirketi, iPad Mini ile  bunu başarabilecek mi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Apple logosunu gören öngörüsüz gösteriş meraklısı alıcı tayfası direkt olarak alacaktır zaten.

@17 Eki 2012 11:12 yaş kaç?...

@17 Eki 2012 11:12 allah herkese para nasip etsin. Parası yetmeyenler de böyle eksik ve yanlış yorumlar yapar.

@17 Eki 2012 15:49 senin yorumun çokmu doğru(?)

ilklerin devrimsel öncüsü yine muazzam ötesi ve yeniden harikulade bir şov içinde geliyor diyebiliriz. 23 ekimi sabırsızlıkla bekliyor olacağız....

"Size gösterecek birkaç küçük şeyimiz daha var" ilk dün gördüm çok güldüm ya varmı böyle bişey :-)

Ben Windows tablet almayı düşünüyorum. Windows kullanıcısıyım benim gibi düşünen eminim bir çok Windows kullanıcısı da mevcut. Microsoft bu sefer başarılı olursa gaz kesmeden yoluna devam eder.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play