Apple'dan bir bomba daha geliyor...

Apple önce iPad'le, sonra da iPhone 4 ile gündem değiştirdi. İşte sıradaki bombadan son dedikodular.

  • Ertuğrul Süngü
FaceTime desteği ve daha fazlası
Eklenen yeni kamera, ihtiyaçları karşılayabilecek mi?

iPhone 4; popülaritesini, yeni nesil iPodTouch'lara karşı kaybetmiş gibi görünüyor. Çünkü bu yeni oyuncakta kamera, FaceTime desteği ve daha nicesi olacak. Son söylentiler Electricpig'den John Lewis'den geldi.

Lewis; yenilenmiş iPod Touch'un çeşitli iPhone 4 benzeri özelliğinin bulunduğunu belirtti. Bunlar arasında 5 MP kamera, 720p HD video çekme özelliği ve Apple'ın patentini aldığı FaceTime destekli front - facing kamera, ciroskop ve ciroskopu desteklemek için konulmuş yapısal ivmeölçer ve daha fazlasının bu cihazda bulunacağını söyledi. Yeni Nesil iPod Touch'un Eylülde raflarda yerini alacağı da çıkan söylentiler arasında.

Bu yeni cihaz ile birlikte yeni nesil bir multimedya kullanıcı ara yüzünün de gelmesi bekleniyor. Gerçi Apple bu konu ile ilgili resmi bir açıklama yapmadı ve biz de satışı yapılacak yeni ürünle ilgili bilgiyi ya resmi açıklamaya ya da birisinin ürünün prototipini çalıncaya kadar bekleyeceğiz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Hiç de bomba değil, hala iphone4 gündemde siz ne akdar aksini idda etseniz de ...

İki ürün arasında da çok az fark var. Apple milleti nasıl soyacağını iyi biliyor...

sırf eylül değil. yüzde 90 11 eylülde

Bence bomba ürün. Apple bu ürünle sırf daha çok özellik için iphone alamayacak gençleri düşünmüş. Böylece iphone la ipod touch arasında kalan müşteri kitlesini de kaybetmemiş olacak ve pazar payını arttıracak. Tam benim istediğim bir cihaz: benim telefona ihtiyacım yok fakat kusursuz bir multimedya cihazı istiyorum.Eğer tam istediğim gibi bir alet olursa ilk talibi benim. Ah bide flash desteklese... Napalım çıkarlarına ters düşüyo adamın

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play