Apple'dan değişim sinyalleri!

Apple kullanıcılarının isteseler de vazgeçemeyecekleri bu ikili, yakında baştan aşağıya değişebilir!

  • Ertuğrul Süngü
Apple'dan değişim sinyalleri!
Kendisini pazarlamanın farklı yollarını arıyor

9to5Mac'in haberine göre, Apple, iTunes ve App Store download platformlarını bu yılın sonunda doğru baştan aşağıya elden geçirecek...

Bahsi geçen dijital depolama programlarının özellikle PC kullanıcılarına büyük sorun yaşattığı aşikar; yavaş çalışma sorunsalıysa kullanıcıların en çok şikayet ettikleri noktalardan sadece bir tanesi. İşte bu ve benzeri sorunları ortadan kaldırmak isteyen Apple, hali hazırda kullanılan sürümlerin en dip noktalarına kadar inip, özellikle Spotify gibi programların çok daha düzgün bir şekilde çalışmasını sağlayacak.

Apple'ın en büyük amacı, sanal market ve programlarını kullanıcılar için çok daha çekici bir hale getirmek. Zira iTunes ve App Store firma için çok büyük iki kazanç kapısı rolündeler. Evet, Apple çok büyük bir isim ve firma her geçen gün daha da büyüyor ama firmanın kendisini daha da güçlendirmesi için bu ve benzeri yeniliklere de başvurması gerektiği yadsınamaz bir gerçek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

AppStore zaten bir değişime uğramalı ayrıca şu can sıkıcı olan bir uygulama indirince tekrar en başa geri dönmek adamı çileden çıkarıyor. Android deki gibi en son kaldığımız yerden devam etse ve telefon ekranına bizi çıkarmadan market içinden devam etsek süper olurdu. Bazen çok uyuz oluyorum bir uygulama indirince hemen telefon ekranına atıyor beni ve ayrıca bilmiyorum bu sorun bendemidir bir kaç uygulama aynı anda inmiyor beklemeye alıp biri bitince otekine baslıyor ona da ayrı gıcık oluyorum acıkcası...

evet.bi değişim şart... Erkin

alık Apple fanboyları artık çoğalacak desenize...

bu sefer takdir ettim. ama beğenmediğim fiyatları her zamanki gibi uçuk.

Apple'ın Nokia yı nasıl darmadağın ettiğini herkesin elinde iphone görmeniz dışında bu appstore'dan elde ettiği gelirler var. Adamlar bir telefon çıkardı nerdeyse bilgisayar sektörünü yerlebir etti. Artık kimse gidip cd alıp 1 saat kurmakla uğraşma derdiyle, cd arama derdiyle, bir cd yi çıkar öbürünü tak derdiyle uğraşmıyor.
Windows mecburen kendi appstore unu kurmak durumunda kaldı. Aslında Microsoft çalışanlarına verdiği paranın yarısını da Apple'a vermeli. Nede olsa gelecek için en büyük ipuçlarını çalışanlarından çok Appledan görüyor.
Sonrada Apple dava açıyor diye kızıyor insanlar. Adam piyasayı kökünden değiştirecek performans göstermişse birinin gelip hazıra oturmasına bozulmalarına hak vermek lazım.
Sonra bakın bunu başkası daha önce bulmuş Apple kendi bulmamış diyorlar.
İş bulmaya kalsa hayalde herşey bulunur zaten. Yapıp çalışır hale getirmek, piyasaya kabul ettirmek gerçek buluş olurdu.

itunes kulanıyorum suan en kaliteli music player pcde ama felaket denicek kadarda sorunlarla dolu takılmalar yavaslamalar cokmeler cozsunler bizde mutlu olalım onlarda

---------------------------------------------------------------------------------
"AppStore zaten bir değişime uğramalı ayrıca şu can sıkıcı olan bir uygulama indirince tekrar en başa geri dönmek adamı çileden çıkarıyor. Android deki gibi en son kaldığımız yerden devam etse ve telefon ekranına bizi çıkarmadan market içinden devam etsek süper olurdu. Bazen çok uyuz oluyorum bir uygulama indirince hemen telefon ekranına atıyor beni ve ayrıca bilmiyorum bu sorun bendemidir bir kaç uygulama aynı anda inmiyor beklemeye alıp biri bitince otekine baslıyor ona da ayrı gıcık oluyorum acıkcası..."

---------------------------------------------------------------------------------
ekrana gecme konusunda katılıyorum ama appleri sırayla indirmesi bence yararlı

Sen de yorum yaz