Apple'dan ikinci deneme: iPhone 2

CHIP Online iPhone 2'de bulunabilecek olası yeni özellikleri sizin için araştırdı...

Apple'dan ikinci deneme: iPhone 2
Apple iPhone II: GPS desteğine bile sahip olabilir.

Apple ilk iPhone ile turnayı gözünden vurdu: En azından tasarım hayranlarının gözdesi olmayı başardı. Hakkında ser verilip sır verilmeyen yeni nesil iPhone ise daha iyi ve daha hızlı olacak. CHIP Online, bir sonraki Apple oyuncağını ve bizleri nelerin beklediğini açıklıyor.

iPhone II, UMTS desteği ile beraber bu yaz içinde herhangi bir gün piyasaya sürülebilir. Dedikodulara bakılırsa telefon, Apple Worldwide Developers Conference (WWDC) sebebiyle 6 Haziran'da San Fransisco'da tanıtılacak.

Daha hızlı, daha güzel, daha fazla fonksiyon
Apple dışında kimse UMTS-iPhone'un nelere kadir olduğunu ya da nasıl gözüktüğünü bilmiyor. Bu yüzden yapabileceğimiz en iyi iş, ayağı yere basan bazı tahminlerde bulunmak.

Aslında tahminde bulunmak pek de zor değil: Sonuçta Apple bir sonraki sürümde ilk sürümün sahip olduğu ciddi zayıflıkları gidermeye çalışacak. İlk iPhone'un güncellenmesi gereken nokta sayısı yeterince fazla.

Galerimizde, selef iPhone ile karşılaştırıldığında yeni iPhone 2'de nelerin değişebileceğini birlikte değerlendireceğiz.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

umarım yeni versiyonu kısa zamanda ülkemize de gelir...

İPhone 2 nin qelmesi bhence çok uzun sürer ülkemize daha ülkemizde 1 e sahip olan kşi saysı blie çok sınırlı

muhtelemen ilk modeli kadar büyük olacak.okadar para verip cebimde okadar büyük bişye taşımak bana saçma geliyo.daha ufak teknolojilere yönelmek gerek

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir