Apple'dan son 25 yılın en büyük bombası!

Apple'dan gelen bu açıklama, sene sonunu daha da büyük bir merakla beklemenize yol açacak!

  • Cem Şancı
Apple'dan son 25 yılın en büyük bombası!

Apple'ın yöneticilerinden Eddy Cue'nin bir konferansta yaptığı açıklamalar büyük heyecan yarattı. 1997'den beri Tim Cook ile birlikte çalıştığını söyleyen Cue, bu yılın sonunda çıkaracakları ürünlerin, Apple'ın 25 yıldır göreceği en muhteşem ürünler olacağını açıkladı. Hangi ürünlerin piyasaya çıkacağını söylemeyen Cure, "product pipeline" (ürün boru hattı) ifadesini kullandı. Bu da, bir seri yeni ürünün arka arkaya piyasaya çıkacağı beklentisini doğurdu.

Apple'ın sene sonuna kadar iPhone 6 ve iWatch ürünlerini piyasaya çıkarması bekleniyor. Ancak Eddy Cue'nin bahsini ettiği "Product Pipeline" ifadesi içinde ikiden fazla yeni, devrimsel ürünün yer alabileceği beklentisi oluşmuş durumda. Bakalım, Apple bu yıl yeni bir bomba mı patlatacak?

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

kopyacı samsung ellerini ovuşturup tilkiye yatmıştır çoktann

@31 May 2014 01:05 samsung çıkarıcağını çıkardı, s5, gear ve tabletler çoktan piyasada. apple bunlar dışında ne çıkartacak?

"product pipeline" (ürün boru hattı) :)) Üretim hatti demeye calistiniz sanirim ama Türkce'yi nivyorkta ögrenince böyle ceviri yapmanizi anlayisla karsilamak gerekiyor.

"Apple'ın 25 yıldır göreceği en muhteşem ürünler olacağını açıkladı." Yani diyor ki: Steve Jobs fena değildi ama ben daha iyiyim :) Jobs fanı filan değilim ama, onun yaptıkları gerçekten devrimdi. Ondan kalanlarla yapacakları şeylerde de onun gölgesi olacaktır.

nyu york'u niv york okuyan biri ingilizce dersi veriyor, harikasın.

@31 May 2014 05:31 Oradaki olayi anlamayacak kadar kafan basmiyorsa o senin sorunun.

rakipleri ile yarışabilecek donanım seviyesinde bir iphone 6 bekliyoruz eğer böyle olmaz ise google tekel olacak yakın bir gelecekce apple lı satın alacak

hırsız apple gene ne çaldı acaba

Sen de yorum yaz