Apple'dan Steve Jobs'a özel!

Apple bundan tam 1 yıl önce hayata gözlerini yuman Steve Jobs'u unutmadı. İşte Apple'ın özel videosu

Apple'dan Steve Jobs'a özel!

1 yıl önce bu saatlerde herkes, Steve Jobs'un hastalığını konuşuyor, ölüm haberinin gelmemesi için dua ediyordu. Ancak Steve Jobs'un, uzun süre mücadele ettiği kanserden kurtulamadığı haberi, gecenin ilerleyen saatlerinde geldi. Steve Jobs artık aramızda yoktu...

Steve Jobs'un ölümünün ardından bir süre herkes, yeni CEO Tim Cook'un başarılı olamayacağını konuştu. Ama Cook, Jobs'un bıraktığı sağlam temelleri daha da sağlamlaştırmayı başardı.

Ve Apple, kurucusunu, efsane patronunu, ölümünün ilk yıl dönümünde unutmadı. Apple'ın sitesinden yayınlanan duygu dolu özel anma videosu, herkesi duygulandıran cinsten. Videonun bitiminde ise Tim Cook'un özel anma mesajı sitede ortaya çıkıyor. Cook, açıklamasında, Steve Jobs'un bu dünyaya en büyük armağanının Apple olduğunu söyledi.

Sevin ya da sevmeyin, Steve Jobs'un teknoloji tarihindeki en önemli isimlerden biri olduğu gerçeği asla değişmedi, kolay kolay da değişmeyecek.

Apple'ın Steve Jobs için hazırladığı özel anma videosunu izlemek için tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bence bu haberi gece paylaşmalıydınız sonucunda adama dünyayı değiştirdi

Thank you Steve.. God bless you great man who changed world forever.

sevgili büyük üstad, her daim yaratıcı fikirlerinin ve muazzam ötesi ürünlerinin birer takipçisi olacağız. huzur, rahmet ve ışıklar içinde uyu...

adam oldu ama bi kurtulamadik... ne zaman unutulur merak ediyorum...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play