Apple'dan tartışılan sansür!

Apple, iPhone'da yaşanan sinyal sorunu hakkında konuşmak isteyen müşterilerini susturuyor mu?

  • Ertuğrul Süngü
Apple forumlarını hizaya getirdi!
Anten sorunu çıtası, bir hayli yükseldi

Apple, iPhone 4 sorunlarından sonra da gündemde kalmak niyetinde. Bu sefer de Apple'ın sitesinde yapılan olumsuz yorumlardan altı tanesini göstere göstere sildiği belirtildi.

Yapılan olumsuz yorumların hepsi de sorunlu anten yapısı yüzündendi. Nitekim Apple çalışanları kendilerine ters gelen bu yorumları silme yoluna giderek "kesin bir çözüm" buldular.

Apple'ın yapılan yorumları silerek ne gibi bir sonuca varmaya çalıştığıysa tamamen muallakta. Önceleri karşımızda sadece anten sorunu yüzünden onay alamayan bir firma varken, artık aynı zamanda müşterilerinin konu hakkında konuşmasını engelleyen de bir firmaya dönüşüyor gibi görünüyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

gitgide soğudum bu firmadan bulduğum ilk alıcıya iphone 3gmi satıp başka telefon alacağım

Apple Gibi Büyük Bi Firma Piyasaya Sürmeden Önce Bu Kadar Önemli Bi Sorunu Nasıl Fark Etmedi Ettiyse de Neden Göz Ardı Etti Anlamıyorum

Yeni yazılımla çekmeyen telefonları full çeker göstercekler, millet de konuşurken görüşme kesilince operatörleri suçlayacak. O zamana kadar tam sansür.

Yok canım Apple hiç öyle şey yapar mı ?:))) Apple mükemmeldir, iğne kadar kusuru olamaz. Apple Dünyada insanlar tarafından yapılmamıştır, göğün 7 kat üstünde melekler tarafından yapılmıştır. Apple o kadar müthiş cihazlar üretir ki elmas yanında değersiz kalır:))))) Ayrıca appleın mühendisleri ve teknik servis çalışanları insan üstü varlıklardır. uyumaz, yorulmaz, acıkmaz, hiç bir sörunu düzeltmeden duramazlar:)))) Her arıza ve sorun kesin bir çözüme ulaşır. Steve job ise sizin cennete mi cehenneme mi gideceğinize karar verendir!!!!
Dermişimmmmmmmmmmmm:))))))) fanatikler yine bir kılıf bulup bu haberi yalanlayacaklardır.

Yeni üretilenler de bu sorun olmaz, ilk alanlar denek oldu maalesef :(

apple iyice çığrından çıktı bu gidişle batar :D

apple dir ne yapsa yeridir..

Almayın kardeşim yaaa hayret birşey iphone ile mi doğdunuz!!! Adamları pohpohlayarak kendilerini birşey zannettiler. Müstehaktır..

3G mi satıp 4G alma niyetim vardı iyice soğudum 5G yi beklemek en iyisi.

infoman'in yorumu zamanında iphone ve onu bekleyen apple fanatikleriyle ilgili internette bulduğum bir resmi hatırlattı bana :)

img541.imageshack.us/img541/6379/iphonecomic.gif

hahahahaaa... gene gülme krizim tuttu...!!!
bütün yorumlara baktımda 1 tane apple savunucusu kalmamış ortalıkta...!!! HAHAHAHAHAAAHHAHAHAA...!!!

ben aylarca uyardım, aylarca söyledim, beni dinlemediler...
şimdi de, yandı cebimin ağzı diyorlar... iyi oldu apple alanlara oooohhh... canıma deysin... bana birde laf söylüyorlar, hakaret ediyorlardı...

ama benim size bir şey söylememe gerek yok, apple yaptı yapacağını...

YAŞASIN MICROSOFT VE IBM...!!! YAŞASIN NVIDIA VE GOOGLE...!!!

saygılarımla...

Sen de yorum yaz