Apple'dan USB'de Mac OS X Lion!

Apple'dan, yeni Mac OS X Lion'u indiremeyenler için güzel bir sürpriz geliyor...

  • Melik Arslan
Apple'dan USB'de Mac OS X Lion!
Mac OS X Lion, USB flaş sürücülerde de satışa sunulacak

Mac kullanıcıları tarafından çevirim içi olarak Mac App Store'dan indirilebilen Mac OS X Lion, interneti yeteri kadar hızlı olmayan kullanıcılar da düşünülerek, önümüzdeki aydan itibaren Lion'ı USB flaş sürücülerde de kullanıcılara sunacak. Hatırlanacağı gibi Apple, daha önce yaptığı açıklamada yeni Mac OS X'in sadece internetten indirileceğini, CD veya DVD üzerinde satışa sunulmayacağını duyurmuştu. Şimdiyese USB bellekler, yeni bir alternatif olarak ortaya çıktı...

AppleInsider tarafından da doğrulanmış olan habere göre Apple'ın çevirim içi mağazasından özel olarak sunulacak olan Mac OS X Lion, indirme seçeneğinde 29,99 dolar, USB flaş sürücü ile satın alma seçeneğinde ise 69 dolara mal olacak. İngiltere'de ise bu fiyat, indirme seçeneğinde 20,99 sterlin, USB flaş sürücü seçeneğinde ise 55 sterlin olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

55£ çok değil mi? nesi iyi bunun?

hiç düşünmeseymiş. fiyata bak :D

iyiymiş. türkiye'de de 300TL olur en az. oda güzel.

iyiymiş. türkiye'de de 300TL olur en az. oda güzel.
-------------------------------------------------------------------------------------
Türkiyede de olsa Dünyanın başka biyerinde de olsa AppStore üzerinden indirmesi 30 dolar, onun nasıl fiyatı değişsin ki? Adamlar sadece flashın parasını alıyorlar anlaşılan. Ve biraz daha pahalı yapmışlar ki insanları indirmeye yönlendirsinler..
Anti-Apple'sınız ya Apple dünyayı değiştirecek bi teknoloji yapsa kurtlar karalar bişey bulusunuz. Naptı size Steve Jobs anlamıyorum..

Hakkaten 4GB'lık flash bellek kullanacaklar. Fiyatı 10$ olsa (ülkemizde 10 liraya felan da satılıyor), OS X Lion'ın kendisi 30$; eder 40$. 70$ olana kadar, kendi elleriyle adrese teslim edip iki de makas almıyorlardır herhalde...

Windows'a bakınca lisans ücreti baya ucuzmuş. yoksa benmi yanılıyorum.

Sen de yorum yaz