Apple fanları sınır tanımıyor

iPhone 5S'in yarın yapılacak tanıtımından önce, her zaman yaşanan sahneler yine yaşanıyor! Ama...

iPhone 5S kuyrukları uzamaya başladı
Her şey elma için

Yarın tanıtılacak iPhone için meraklı kullanıcılar, Apple mağazaları önünde şimdiden dizilmeye başladılar.

Görünen o ki Apple için yazılıp çizilen düşüş senaryoları henüz gerçeğe dönüşmedi. AppleInsider'ın raporuna göre Apple'ın New York'taki Fifth Avenue Apple Store'u önünde dört kişi, daha Cuma gününden kamp kurdular. Yeni iPhone için bekleyen kişiler, iPhone 5S'e muhtemelen yarın kavuşamayacaklar çünkü cihazın 20 Eylül'de satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Palo Alto, Kaliforniya'da ise yeni iPhone'la ilgisi olmayan, daha sıradışı bir duruma rastlandı. Yeni açılan Stanford Shopping Center Apple Store'un kapısından giren ilk kişiler olmak isteyen bir kalabalık, Cumartesi günü sabahın çok erken saatlerinde kapının önüne biriktiler ve saatlerce beklediler. Bazı Apple meraklılarının mağazanın dışında bir önceki geceden kamp kurduğu, ancak güvenlik tarafından kovuldukları bile söyleniyor.

Eğer siz de yeni iPhone için kamp kurmayı aklınızdan geçiriyorsanız, elinizi çabuk tutmanız gerekecek. Tim Cook ve şirketinin Apple hayranları ve hepimiz için neler hazırladığını yarın hep beraber göreceğiz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

ALLAH akıl fikir versin :))

@09 Eyl 2013 22:18 kıskanma komik ergen :)

@09 Eyl 2013 22:18 bence vermesin. bu saflar akıl ve fikiri de bu tarz saçma işlere kullanırlar. en iyisi bunlar akılsız akılsız takılmaya devam etsin, akıl ve fikir onları güzel işlerde kullanacakların olsun.

@10 Eyl 2013 01:09 tipik iphonecu.. çok bilmiş sende burada ki mağaza sırasına girersin.ne olacak al birini vur ötekine

@10 Eyl 2013 08:56 Tipik android kullanıcıları neden her iphone haberinin altında sizin yorumlarınızı görüyorum ki ? Madem sevmiyorsunuz kullanmıyorsunuz ne diye her iphone haberlerine bu kadar ilgi gösteriyorsunuz ? Ulaşamadığınız ciğere uzaktan bakmakta egonuzu tatmin ediyor olmalı diye tahmin ediyorum ve size acıyorum yaş ortalamanız 20 veya 30 arası olabilir bilemem ama akıl yaşınızın 5'i geçmediğine bahse girerim.

Nerede işsiz var hepsi apple da.Şunların tiplere bir bak!

adamlar soyulmak için sıraya giriyor vay be

Apple ruhunu anlayamayacak kadar seviyesizsiniz yani bunu anlamay çalışmayın size hep saçma gelecektir.

@10 Eyl 2013 10:06 Apple Ruhu diye birşey yok kandırma kendini :) uzun süredir hem android hem de iOS cihazım var iOS'in tek avantajı stabil olması, sadece arada müzik ve internette takılma amaçlı işe yarıyor başka işe yaradığını görmedim. Simitçinin bile kredi ile iPhone aldığı ülkemizde Apple ruhundan bahsetme... iPhone kullananların çoğu hava atmak ve başkasından aşağı kalmama kompleksi içinde.

@10 Eyl 2013 10:06 Elma ruhu mu ?merak ettim kaç yaşındasın kardeş.

@10 Eyl 2013 10:06 olsa olsa tuz ruhu olur bu davranış şeklinden bir tapmadığınız kaldı telefonunuza..

apple ruhu = keriz ruhu

Bu kadar çok salagi bir arada gorebilceginiz tek gün yeni iphone un çıktığı gün herhalde

Dandroidciler akşam Iphone 5S tanıtılarken yine damlarlar. Asıl keriz sizsiniz. İşe yaramaz çöp andoide para veriyosunuz makine 1 2 ay sonra donmaya takılmaya başlıyor. İOS hızını anlamayacak kadar boşsunuz.

android kafalı insanlar cep telefonunu almış adamlar biz kullanılalım diye ona bir tarz bir kalite tasarım harikası ve müşteri memnuniyeti haline getirmişler bunun nesi kötü ama dar fikirli korsan zihniyet kendinde telefon yada elektironik vaabında bir tasarımı anlıyamıyacak kadar kalitesiz zevksiz bir egodan başka birşey değil şu apple'a fikir saldırısı merak etme o simitçi sadece alo diyor ve kendini ortaya koyuyor ama siz

eee sıra nerede sadece iki genç var bumu sıra :)) Allah tifosilere akıl versin

Çürük elma hareketleri bunlar...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir