Apple hayranının Nokia aşkı!

Apple hayranından Nokia Lumia 900'e övgü dolu sözler. Ya da en azından MS öyle olduğunu iddia ediyor

Hüseyin Cem Köylü

Size daha önce Apple'ın eş-kurucusu Steve Wozniak'ın büyük bir Lumia 900 ve Windows Phone işletim sistemi hayranı olduğunu aktarmıştık. Windows Phone web sitesinde bir "Apple hayranından" geldiği iddia edilen bir e-postayı yayınlayan Microsoft, Apple fanlarının da Lumia 900 ve Windows Phone'u sevdiklerini iddia etti.

Scott G. adlı kişiden geldiği söylenen e-posta, Microsoft'un CEO'su Steve Ballmer'a yazılmış. E-posta'yı MacBook Pro'sundan yazdığını söyleyen Scott G. uzun yıllardır Apple ürünlerinin hayranı olduğunu söylüyor. Fakat geçen gün yeni Lumia 900'ü incelediğini ve diğer cihazlardan çok farklı olduğunu söyleyen Scott G. kesinlikle Lumia 900'ü kullanacağını söylüyor.

Lumia 900'ün ses kalitesini beğendiğini de kaydeden Scott G. bunu e-postasında şu sözlerle aktarıyor: "Ben açıkçası telefonumu, telefon olarak kullanıyorum. Aslında pek çok akıllı cepte bu özellik göz ardı ediliyor hatta kaybediliyor. Çalışanlarımdan biri, iPhone'u bıraktığım için bana teşekkür etti, çünkü artık sesimi çok daha net ve kolay duyabiliyormuş. Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim ama bu, ben ve işim için çok büyük bir öneme sahip."

Lumia 900'ün, aracındaki Senkronizasyon sistemiyle çalışmasını, "çöp" uygulamaların bulunmamasını ve Windows Phone Live Tiles özelliğini de beğendiğini söylüyor Scott G.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Apple' da androide nasıl vurursak kardır mantığıyla devam ediyor.

yani? apple hayranı diye diğerlerinden nefret etmek mi zorunda?

bir iki apple hayranı wm7 ye geçti de noldu?
telefon olarak kullanıyosa nokia 3310 tavsiye ederim!

tez zamanda Lumia 900 alıp android kurup videosunu youtubeta paylaşıp Apple fanlarına bakın buna ios ne kadar güzel gider demek lazım...

iphone ve kotu ses kalitesi? sakin operator kaynakli sorun olmasin yillarin mp3,mp4 player ureticisinin urunu ipod touchun telefonlu ve akilli hali millyonlar memnun bir o memnun degil iphone 4s ten.

iphone nokia lumia aynı ne kötü ikiside bluetooth resim video göndermiyor ikiside adobe flaş desteklenmiyor ikiside java desteklenmiyor ikiside program uygulama oyun paralı ikiside korsan vermiyor ikiside hafıza kart yok ikiside batarya çıkarılamıyor ikiside görüntü görüşme sadece wifi ama 3g yok bu ne para çok seviyor galiba

nokia viral reklam denemesi yapmış ama olmamış.ne ios5.1 ne wp8 ne bir başkası android os 1.5 kadar bile olamazlar en az on yıl daha androidi geçemezler...forever android

Windows Phone ile iPhone her açıdan başabaş yarışır WP'un tek artısı görsel açıdan farklı ve yenilikçi arayüzü. Bu kullanıcı bide donanım canavarı Android kullansın bakın o zaman iPhone'a hayran kalacağına eminim.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir