Apple'ı terleten "eşcinsel" uygulaması!

iPhone için App Store'da yayınlanan "eşcinsel tedavisi" uygulaması ortalığı fena karıştırdı...

Apple'ı terleten "eşcinsel" uygulaması!

Apple'ın uygulama mağazası App Store'da yayınlanan bir uygulama, kullanıcılar arasında şaşkınlık yarattı. Bilindiği gibi Apple, App Store'da yayınlanan uygulamalar konusunda çok katı kurallara sahip ve bu kurallar, çoğu zaman sert eleştirileri de beraberinde getiriyor. Ama bu kez Apple, muhtemelen gözden kaçırdığı bir "eşcinsel tedavisi" uygulamasını App Store'da yayınladı. Ama tabii ki uygulamanın ömrü pek uzun olamadı.

Telegraph'ın haberine göre, kullanıcılardan oylama sonucu 5 üzerinden 4 yıldız alan ve "Gay Cure" ismini taşıyan uygulamanın amacı homoseksüel kişilerin nasıl heteroseksüel olabileceği üzerine.

Exodus International tarafından App Store'a gönderilen ve Apple'ın onay verdiği uygulama ses getirince, Apple uygulamayı mağazasından geri çekti.

Hurriyet

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

bence bu uygulamayi yapanin ilk once kendi kafasini tamir etmesi gerekiyor.

adama allah selamet versin ne güzel düşünmüş.. yumuşak diye tabir ettiğimiz cinsi bozuklara yol gösteriyor adam olsnlar diye.. bunun nesi kötü.

eşcinselik, gaylık vs. gibi laflarla normalleştirmeye çalışılan ilişkiler için tarih der ki; geçmiş milletlerin, tüm toplum olarak yok olmalarına sebep olan bir ahlaksılzıktır.

gerçekten de tedavi edilmesi gereken bir ruh hastalığının dışa vuru mudur eşcinsellik. Bu kişilerin bilinç altını kurcalayınca nedenlerinin ortaya çıktığını gördüm

Güzel bir uygulamaymış ama normal birşeye karşı çıkan bir uygulamaymış gibi tepki göstermişler.
Zaten anlam veremiyorum, dışkılama işine yarayan bir yerden ilişki yaşayanlar zaten normal kabul edilemez ki.

Sen de yorum yaz