Apple'ın dedikodulu tableti 15 inç mi?

"Bu bir kuş! Bu bir uçak! Hayır bu Apple'ın yeni tablet!" Yeter artık! gerçekten kaç inç bu cihaz?

  • Ali Güngör
Apple'ın tableti boy boy üçüz çıktı!
Test için Leopard kurulu...

Apple'ın tablet dedikoduları o kadar uzun zamandır sürüyor ki, bakın ilk haberi 2007'de yapmışız! iPhone+MacBook: Apple dan Tablet PC
Daha sonra bu ürünle birlikte sunulacak olan hizmet planlarına , haberine ve test edildiği iddialarına yer vermiştik. Artık yılan hikayesine dönen Apple tablet'e sonunda Steve Jobs el koymuştu

Ürünü bekliyorduk ama şimdi çok daha şaşırtıcı bir şey oldu. Birbiri ardına gelen ve "Bu bir kuş! Bu bir uçak!" yorumlarının, çelişkili ekran boyutu dedikodularının ardından, Apple tabletin tek bir ürün değil, üç ürünlük bir seri olabileceği ortaya çıktı. Şimdi 10 inç, 13 inç ve 15 inçlik üç model olduğu söyleniyor. Kaynak ise Çin'de Apple tedarikçisi FoxConn içinden.

Test ürününü gören kaynaklara göre kasa alüminyum. Kurulu olan işletim sistemi ise OS X 10.5, yani Leopard. Elbette piyasaya çıkınca Snow Leopard kullanacaktır. Ama test için denenmiş ve istikrarlı Leopard'ın tercih edilmesi gayet doğal.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

artık birçok elektronik ürün tablet olacak:D

"Bu bir kuş! Bu bir uçak! Hayır bu Apple'ın yeni tablet!" Yeter artık! gerçekten kaç inç bu cihaz?

Başlık Müthiş Tebrikler :D:D

chip çok güldürdün beni ya (:

adam iyi pazar yaptı haa... şu merak bile yeter.. kaç inç ulen bu tablet bozuntusu.. sorunun cevabı belli değil. lakin tablet laptop bu, taş devri tabletleri gibi kocaman olacağı yok.. 10 inçten yukarı azami 15..

kaç inç olursa olsun bir hayli ses getireceği ve populer olacağı kesin gibi.. iphone sihirli multitouch ekranın birebir aynısı olacağını düşünürsek oooo derim..harbi muthiş bir alet olacak..

diğerleri hala uğraşsınlar bakalım..!!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play