Apple'ın iOS 7'si internette göründü!

iOS 7 henüz resmi olarak tanıtılmadı bile... Ama görünüşe göre onu kullanan birileri var!

  • Ender Duman
Apple'ın iOS 7'si internette göründü!

İnternet sitelerinin içeriğini mobil cihazlarda görüntülenmeye uygun hale getiren Onswipe firması, internetteki iOS 7 trafiğinin artmakta olduğunu açıkladı.

Gözlemledikleri siteleri ziyaret eden iOS 7'li cihaz sayısının, geçtiğimiz hafta büyük oranda arttığını açıklayan firma, söz konusu trafiğin önemli bir kısmının San Francisco ve Apple merkezinin yer aldığı Cupertino kentinden kaynaklandığını bildirdi. Bağlantıların dörtte üçü iOS 7 iPhone'lardan, dörtte biri ise iOS 7 iPad'lerden yapıldı. İnternete bağlanan iOS 7'li cihaz sayısındaki artış, yeni işletim sistemini geliştirmekte olan Apple'ın belki de son dokunuşları yapmakta olduğunu gösteriyor.

Apple'ın, önceki sürümlerle kıyaslandığında önemli değişiklikler getireceği belirtilen iOS 7'yi, 10 Haziran'da düzenlenecek olan Worldwide Developers Conference (WWDC) etkinliğinde tanıtması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

BB OS' tan daha yüksek güvenlik önlemi almadığı ve Hariteleri hatalı olduğu ve pil için güncelleme yapıp durduğu sürece iOS 100 bile çıksa bir Apple ürünü almam! Not:Linux kullanıyorum.

IOS 7 faciasına hazırlanın haritalarındaki komik hatalar tekrarlar mı merak ediyorum... Alık Apple fanboylarının çilesi bitmez... ne çektiniz be Apple fanboyları...

İos7 göründü diyorsunuz ama ios7 ile alakalı bir şey yok...

Jailbreak yapıp ios7 olarak degistirmislerdir isimleri. Applein işi gücü yok bu siteye mı girecek denemek için?

user agent switcher tool kullanılmadığı ne malum ben şimdi sizin siteye iphone 9 ile giriş yaptım. bak bakalım olmuş mu :)

@10 May 2013 16:40 buna katılıyorum :)

Sen de yorum yaz