Apple'ın süper gizli bir projesi ne?

Apple'ın el atmadığı iş kalmadı; ama bu son proje "yok artık" dedirtecek kadar şaşırtıcı...

Apple'ın el atmadığı iş kalmadı!
Apple iTunes 9 yeniliklerle gelecek, ama nasıl yenilikler?

Henüz kesinleşmemekle birlikte iTunes 9 için bir sosyal ağ olacağı iddia ediliyor. iTunes'u daha büyük bir yapıya bağlama planları olabilir. Yahoo'nun OneConnect'i buna iyi bir örnek.

Bu söylenti doğruysa Apple yeni bir Twitter veya Facebook oluşturmaya mı çalışır, yoksa olan ağlara bağlantı için zenginleştirilmiş alternatif bir hizmet mi sunar bekleyip görmek gerekecek. Ancak iTunes üzerinden müzik paylaşımı yapılmasına imkan tanıyan bir sosyal uygulama diğer seçeneklere göre daha mantıklı görünüyor. Facebook ve Twitter'dan ziyade bir Apple Last.fm söz konusu olabilir.

Şimdilik spekülasyondan öteye gitmese de bir yanda Apple'ın her yerde ortaya çıkmasına bozulanlar, diğer yanda Mac kullanıcıları için bir sosyal ağ fikrini savunanlar internet forumlarında birbirlerine giriyorlar. Her halükarda iTunes 9'un büyük değişiklikler içereceği malum, sonuçta başka söylentiler yeni iTunes'un Blu-ray destekleyeceğini, yeni iMac'lerin Blu-ray'le geleceğini ortaya koyuyor.

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

aaaaaaaaaaaaaaaaaa ye

sıkıldım senden apple. her yaptığın haber oluyor. aldığın bir patent den çalışma masanda bir işçinin karaladığı kağıda kadar herşeyin haber. artık o işçi bir hizmetli mi onu bile bilmiyoruz. ha bu kadar haber var 3 tane telefonun 5-10 tane mp3 player ın, 2-3 laptop yine o kadar imac birazda iş istasyonun var (unuttuklarımda vardır tabi). ancak bu kadar habere bu kadar ürün az değilmi? bir samsung a bakın. hdd, lcd, telefonu, ev sinema sistemi, mp3 player, video kamera, fotoğraf makinası, dizüstü, printer ve beyaz eşyası var. dahada yarısını saydım sanırım..

Allah' tan dilerim İnşallaaaaahhhh blu-ray ile gelir muhahahahaaayytt ozaman daha pahalı olur da mac kullanıcılarına iyi bi ders olurrrr...
eee bunun medyası da pahalı zaten alın alın mac alında kazık yemenin tadına doyamayın

sayglıarımla

Nabza göre şerbet vermeye calışıyolar.

üç beş zengin çocoğu kullanıyor heryerde haberi çıkıyor!!!! chip ten bi isteyim var !ya lütfen normal insanların kullanabileceği sistemler ve teknolojiyi verin ! Apple gibi türk halkının kesesine hitap etmeyen jaberi gözümüze sokmayın sevgili CHİP editörleri....460 tl. askeri ücretle telefonları bile 4 ayda alınıyo bu hıyarların :):):):):):)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir