Apple, iPhone 7S'i atlayabilir!

Yeni dedikodulara göre Apple, önümüzdeki sene hiç beklemediğimiz bir iPhone 8 tanıtabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Apple, iPhone 7S'i atlayabilir!

Apple'ın bir sonraki cihazı iPhone 7, bu senenin sabırsızlıkla beklediğimiz telefonları arasında. Bununla birlikte analistler, gelecek seneki modelin daha ilgi çekici olacağını tahmin ediyorlar. İddialara göre iPhone 8 yepyeni bir tasarımla gelecek ve Apple'ın alıştığımız "S" modelini atlayacak.

Değişikliklerin iPhone 6 ile 6S arasındaki gibi değil, daha köklü olacağı söyleniyor. Samsung'un 2017 model iPhone için OLED ekran hazırlamakta olduğunu biliyorduk. Bunun yanında Apple'ın kablosuz şarj ve home düğmesini ortadan kaldıran Touch ID ekran gibi teknolojiler üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Apple'ın iPhone 7S atlayıp iPhone 8'e geçip geçmeyeceğini bilmiyoruz, ancak firmanın iPhone 6S'ten beklediğini alamadığı, telefonun yeterince talep görmediği biliniyor. "S" döngüsüne denk gelen telefonlar, çekiciliğini kaybetmiş görünüyor ve kullanıcılar, artık daha çok yenilikle karşılaşmak istiyorlar. Satışlarını artırmak isteyen Apple, bunu S serisi yerine daha önemli yeniliklerle gelen iPhone'lar tanıtarak sağlayabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

her sene ana sürüm çıkaracak kadar yenilik yapabileceğini sanmıyorum. samsung gibi donanımı şişirip sürüm atlatmaz apple.

7 varmi ki 7s i atlasin ayrica numara onemli degil onemli olan fiyati makul olsun

S serisini bırakacağını sanmam.Çünkü hata yapmış olur.İnsanların alıştığı bir düzen var.

bloomberght kanalındaydı sanırım ismini unuttum şuan hatırlamıyorum birisi söylemişti canlı yayında, "iphone 8 çok çok farklı bir telefon olacak bildiğimiz telefon konsepti tamamen değişecek" demişti. illaki değişecek telefon konsepti 2100 yılına kadar bu şekilde telefonlarla devam edemeyiz. nasıl tuşlar kalktı dokunmatik geldiyse ilerde de dokunmatik gider başka birşey gelir veya dokunmatiği daha ileri seviyeye taşırlar. ama bunlarla birlikte telefonların fiyatlarını da uçuracaklar.

@26 Nisan 2016 19:03 Bu kafa ile gidersek mobil cihaz üretemeyecek hale geleceğiz merak eymeyin. Her kaynağın bir sonu var ve alternatif kaynakları da kendimizin laboratuar ortamında geliştirmemiz gerektiği düşünüldüğünde. Bu hızla gidersek daha ilkel günlere döneceğiz gibi. Ama uzay sondajı ve madenciliği gibi gelişmeler olur da kaynağı dünya dışından elde edebilirsek o ayrı tabi.

tasarımsal olarak değişiklik yapsa ister s olsun ister abc olsun farketmez satar..sırf 6s aldığını göstermek için pembe 6s alan erkekleri görüyoruz :D :D

8 olacaksa 7s lüzumsus olarak görülüyor 8 ön planda...7 yeterli görülüyor...ilerde s olmaya bilir

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost