Apple, iPhone 7'yi göstermiş olabilir mi?

Apple, bir sonraki amiral gemisi iPhone'unu bizzat kendisi göstermiş olabilir mi?

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Apple, iPhone 7'yi göstermiş olabilir mi? Apple, bir sonraki amiral gemisi iPhone'unu bizzat göstermiş olabilir mi?

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 7'yle ilgili dedikodular hiç hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Ne kadar doğru bilinmez, bu seferki sızıntının Apple'ın kendisi tarafından yapıldığı iddia ediliyor. Yeni söylentilerin kaynağı, Apple'ın iPhone'u nasıl parçalarına ayırıp geri dönüşüme hazırladığını gösteren videosu.

Videoda görünen telefon iPhone 6'ya oldukça benziyor, ancak kamera çıkıntısının olmayışı kafaları karıştırıyor. Dedikodular, bir süredir iPhone 7'nin kamerasının "çıkıntılı" olmayacağını söylüyordu. Ancak bu telefonun iPhone 7 olduğuna hemen ikna olmadan önce şunu hesaba katmakta fayda var: Kamera, telefonun robot kol tarafından daha kolay kavranması için sökülmüş olabilir.

Apple'ın yeni iPhone'unu tanıtmadan önce milyonlarca kişinin gözünün önüne koyması da kulağa çok mantıklı gelmiyor. Firma, tanıtmadığı ürünlerini iyi gizlemesiyle tanınıyor; yani gördüğümüz cihazın iPhone 7 olma ihtimali pek yok...

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Herşeyi çöpe atın bu bambaşka birşey olacak diyor reklamda. Ama herşey dendiği gibi olsaydı oooooo. Dünya güzel bir yer olurdu

i phone bu konuda en iyi sır saklayan firma. son ana kadar herkes varsayımlar üzerinde yürüyor. çıkana kadar bekleyin. ama ne yazık ki artık samsung, apple aynı tipte model üretiyor. kopya. kasaları yan yana koyun o kadar benziyorlarki.

alakası yok. appleın iphone 6 (yanlış hatırlamıyorsam) ilk çıktığında videolarında kamera çıkıntısı yoktu. sitesinde de yoktu hatta. eskisini kullanmışlar heralde yanlışlıkla.

en iyi iPhone parçalanmış iPhone... :P

apple da kendini tekrar edecek göreceksiniz en fazla çizgilerin yeri değişir veya sim yazılım olarak gelir

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost