Apple iWatch'ı güçlendiriyor!

Apple'ın eylül ayında tanıtılacağı konuşulan iWatch'e yeni bir transfer daha yapıldı!

iWatch'a yeni transfer!

Apple'ın son zamanlarda artan iWatch dedikodularına son olarak somut bir hareket geldi. Apple ünlü saat firmasının satış yöneticisini kendi bünyesine kattı. Bu hareket doğal olarak iWatch'ı pazarlama konusunda büyük bir adım atıldığını gösteriyor.

Bünyesinde TAG, Zenith ve Hublot markalarını barındıran LVMH grubunun CEO'su Jean-Claude Biver CNBC'de geçtiğimz hafta katıldığı programda bir numaralı satış yöneticilerini Apple'ın transfer etmek istediğini doğruladı. Aynı zamanda CNBC'nın raporlarına göre Apple eğer iWatch'ı "İşvicre Kalitesi" diyerek tanıtırsa büyük başarılara imza atabilir.

Apple'ın daha önce de yaptığı bu transferler saatin üst klasmana oynayacağını işaret edebilir. Pebble, Sony SmartWatch 2 ve hatta yeni tanıtılan Android Wear'lı G Watch ve Samsung Gear Live saatlere göre çok daha lüks bir saat görebiliriz. iWacth'ın Eylül ayında tanıtılacağı da söylentiler arasında.

Ömercan Çelikler

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Güçlenmeden piyasaya sürmelesinler zaten muhteşem bir saat olsunki verdiğimiz paraya değsin

Piyasadaki fiyatlarin ustunde olacak normal kaliteli bir saate verdigimiz gibi verecegiz parayi. Analog saatlerin yerini alabilecek nitelikte olmasi lazim. Cunku gercekten insanlar luks saatlere alismis kolayca birakamazlar

üç yıldır bir saat süremediler piyasaya ama siz olmayan saatin üç yıldır reklamını yaptınız saygılar..

öyle oldu ziyaretçi 00.43

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir