Apple kadrosuna iki büyük isim!

Apple'ın kadrosuna katmaya hazırlandığı bu iki dev isim, şirket için neleri değiştirecek?

  • Gökay Özbudak
Apple, ilişkilerini kuvvetlendiriyor!
Artık basınla ilişkileri daha güçlü bir Apple görebiliriz.

Apple halkla ilişkiler kadrosunu diğer büyük firmaların önde gelen iki ismiyle geliştirecek gibi görünüyor. Bunlardan ilki Nintendo'da çalışan, Wii ve DS konsollarında basınla oldukça iyi bir ilişki kuran Nintendo İngiltere İletişim Şefi Rob Saunders. Yedi yıl önce Nintendo'da çalışmaya başlayan Saunders kısa zamanda oldukça iyi ilişkiler kurmayı başarmıştı. Şimdi Apple'a yönelen Saunders muhtemelen iPad'den iPhone'a geniş bir alanda hizmet verecek.

İkinci ismin Apple'a gelip gelmeyeceği henüz kesinlik kazanmış değil. Kariyerine Electronic Arts'ta başlayıp Microsoft'a geçen ve buradan sonra 2007 yılında Activision'da çalışmaya başlayan Nick Grange, Activision'ın Avrupa Halkla İlişkiler Müdürü'ydü. Firmasından ayrılan Grange'ın Apple'da çalışmaya başlayacağı konuşulanlar arasında.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

çok da abartmaya gerek olmayan bir haber.yalnız bu haberde dikkatleri bir yöne çekmek isterim.apple büyüme hızı oldukça büyük.applenin hayatımızdaki yerini zamanla göreceğiz.

Apple en fazla 5 seneye çok sık kullandığımız ev aletlerinden tutunda kullandığımız saate kadar cihazlar üretecek bence.

apple biraz ucuzlatsa bi de snow leopard ı mac dışında kullandırtsa bir numaa olur

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play