Apple'ın yeni mağazası Store Akasya açıldı!

Kısa bir süre önce Zorlu Center'da açılan ve büyük ilgi gören Apple'ın yeni mağazası açıldı!

Oynat Akasya Apple Store'un içinden 25 Ekim 2014 Cumartesi günü saat 10.00'da Akasya AVM'de açılacak Apple Store'u geziyoruz.

Kısa bir süre önce Zorlu Center'da açılan ve büyük ilgi gören Apple'ın yeni mağazası açıldı! Apple'ın Türkiye'deki 2'nci ve Dünya'daki 444'üncü mağazası olan Apple Store Akasya Acıbadem 25 Ekim Cumartesi günü saat 10:00'da kapılarını halka açtı.

Cumartesi günü saat 10:00'da kapılarını ziyaretçilere açan yeni Apple Store Akasya'da tüm Apple ürünleri bir arada sunuluyor. iPhone'lar, iPad'ler, Mac'ler, iPod'lar ve geniş aksesuar seçenekleriyle beraber elbette Apple'ın yeni akıllı telefonları iPhone 6 ile iPhone 6 Plus da ziyaretçilerle buluşuyor.

Apple Store Akasya'da, ziyaretçiler için de avantajlar mevcut. Herkese ücretsiz servis ve hızlı kablosuz internetin sağlandığı Apple Store Akasya'da; Mac, iPhone, iPad ve iPod satın alan herkese mağazadan çıkmadan önce satın alınan ürünün hazır ve çalışılabilir hale getirilmesi için ücretsiz kurulum hizmeti de veriliyor. Öte yandan Apple ürün ve hizmetlerinden daha fazla bilgi almak isteyen herkes  için ücretsiz günlük atölyeler bulunuyor. Atölyelere katılmak için websitesine girerek randevu almak mümkün. Ziyaretçiler, 'One to One' hizmet verilen kişisel eğitimlere yılda sadece 199 TL'ye kaydolabiliyorlar.  

Apple Store'da, çocuklar için özel olarak tasarlanmış çeşitli programlar sunuluyor. Örneğin, Okul Gezisi ve Apple Kampı; çocukların düşünmelerini, öğrenmelerini ve yaratıcılıklarını kullanmalarını sağlamak için iki muhteşem fırsat. Okul gezisi ile çocuklar muhteşem projeler yaratarak bu projelerini mağazayı bir sahne gibi kullanarak başarılarını aileleri, öğretmenleri ve arkadaşlarıyla paylaşabilirler. 

Yaz dönemindeki Apple Kampı ile 8-12 yaş arasındaki çocukların hayallerini hayata geçirme fırsatı yakalayacakları 3 günlük atölyeler sunuluyor. Çocuklar kendi filmlerini yapmayı öğrenecek veya kendi çizimleri ve ses efektleriyle tasarladıkları interaktif kitaplar da oluşturabilecekler. Ve her atölye, Apple Yaz Kampı Gösterimi ile biterek çocukların tamamlanmış projelerini öğrenciler ve öğretmenleri ile paylaşmalarını sağlayacak. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

Ankara'da da açın büyük şehirlerde olması gerekiyor.

Dünyanın en zengın markası ama daha 2 subesı var ezıklıge bak

Ankara'ya da istiyoruz bir tane.

Randevu sistemi içler acısı...

Ankaranın zorunlu başkent olması dışında bir özelligi yok.

@23 Eki 2014 20:25Bir Antalya'lı olarak İstanbul'lu bu arkadaşa bir tarafımla gülüyorum.

@23 Eki 2014 23:28 kayseride de 3 mağazası var biz birine bile girmiyoruz öyle bi mağaza iştebirde mağaza bi hippii çalışıyor insan korkuyor yaaa

İndirim makul bir fiyatı olmadıktan sonra bş anlamı olmuyor

İzmirede açın yahu şu elmadan bir tane :D

2. Çöp mağazası açıldı desenize.

@27 Eki 2014 13:20 Zevksizsen biz ne yapalım? Kendi savunduğun mağaza daha mı güzel bir örnek ver!

@28 Eki 2014 00:35 teknosa , media markt, bimeks...

@28 Eki 2014 00:35 mağaza çöp değil içindekiler çöp olup çöp sattığı için çöp mağazası oluyor. nexus varken iphone a para mı verilir o teknolojiye o fiyat değmez bilmem idrak edebildin mi bu sefer fanboy...

@30 Eki 2014 12:55 Sen Nexus kullanıyorsun diye Nexus mükemmel olmaz. Belli telefonundan memnun kalmamışsın!

yıllarca apple store gelmesini bekledik keşke böyle geleceğine hiç gelmeseydi efsane olarak akıllarımızda kalacaktı neden ? 1 sakın yanılıp da apple call center i aramaya kalkmayın ne zaman ararsanız arayın minimum 10 + dakikayı beklemeyi göze alacaksınız madem yoğunluk var ona göre sayıda personel çalıştırın kimse bu kadar beklemek zorunda değil 2 randevu sistemi diye başka bi rezalet var efendim saat 00:00 da randevu almak için uykusuz kalıyosunuz aa bi bakıyosunuz 5 dk sayfa bi türlü görüntülenemiyor sonrada aaa bütün haftanın randevuları aniden dolu veriyor ? yok böyle bi rezalet sonra haftaya denitim diyosun aynı şey sonraki hafta da sonraki haftada ya asla yogunluk gibi bi mazeret kabul etmiyorum ona göre sayıda personelle bu ülkede hizmet vermeye kalkmanız lazımdı yada hiç gelmeseydiniz

bu nasıl muhteşem bi mağaza yav , mağzanın muhteşem dizaynı beni hayran bıraktı , bölee ağzım açık kaldı , eee apple gibi muhteşem bir firmanın muhteşem ürünlerini , bölee muhteşem mağzalarda satması gayet normal tabii.

Liseler içinde yapın kampı

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir