Apple Music Android'de artık beta değil!

Apple Music'ın Android sürümü, uzun süren beta sürecinden nihayet çıktı ve artık yeni özelliklere de sahip!

  • Cenk Atlı
Apple Music Android'de artık beta değil!

Popüler müzik oynatma platformlarından Apple Music'in Android sürümü geçtiğimiz 10 aydır Beta olarak mevcuttu. Bu durum nihayet uygulamanın Google Play Store'da sunulan 1.0 güncellemesiyle değişiyor.

Bu en son sürüm bazı hataları düzeltip çeşitli yenilikleri de beraberinde getirse de, kullanıcılar yine de Apple Music bir Android tablette kullanamayacaklar.

Uygulama ilk olarak aslında iOS sürümünün aynısı olarak tasarlansa da, Cupertinolu firma zaman içerisinde Android donanımların avantajlarından yararlanmak adına yeni özellikler de ekledi. Örneğin bu yılın başlarında uygulamanın Android sürümü bir ana ekran widget'ı ve çevrimdışı müzikleri SD karta saklama özelliği kazanmıştı.

Apple Music'in özel bir ekolayzer da kazandırdığı Android uygulamasının yeni sürümü, halihazırda Google Play'den indirilebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Android e eklediği tüm özelliklerin iphone a gelmesini istiyoruz! Apple ın ios a verdiği önem açıkça görünüyor. Google ve microaoft bile ios a apple dan daha çok değer veriyor.

son 3 güncellemedir düzelmeyen, müzikleri sanatçıya göre dizmeyi seçtikten sonra sanatçı adına dokunup o sanatçının albümlerine bakmak istediğimde uygulama kapanıyor. Apple'a da bunu yazdım hata gönderimi de yaptım ama hiç düzelen bir şey yok.

Sen de yorum yaz