"Apple treni çoktan kaçırdı"

Tesla'nın en tepesindeki isim, Apple'ın kendi arabasını üretmek konusunda çok geç kaldığını söylüyor

  • Cenk Atlı
Elon Musk'a göre Apple geç kaldı!

Tesla CEO'su Elon Musk, bir süredir Project Titan adı verilen otonom araç projesine dair söylentilerin ortada dolaştığı Apple'ın, bu anlamda biraz geç kalmış olabileceğini düşünüyor. Musk geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada bu alanda bir rekabeti hoş karşıladığını, fakat Cupertinolu firmanın en azından önümüzdeki dört yıl boyunca bir otomobil üretmeyeceğini düşündüğünü ekledi. Bilindiği gibi Elon Musk, Tesla'nın başındaki isim.

Musk ayrıca Apple'ın böyle bir projede ne kadar başarılı olacağına dair de bazı şüpheleri olduğunu ima etti: "Bence böyle bir şey yapmaları harika; umarım istedikleri sonucu alırlar."

Bu arada, bir diğer teknoloji devi Google'ın sürücüsüz araç konseptine dair oldukça açık bir politika izlemesine rağmen, Apple'ın herhangi bir otomobil konsepti üzerinde kesin olarak çalıştığına dair herhangi bir resmi açıklama yapılmadığını da hatırlatalım.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Apple, icon bir araba üretecek ve marka kudreti ile satacak. Başarısız olmasının imkanı yok ama Google için aynı şeyi söyleyemem. Yola devam Apple!..

@cleverman Google'ın kendi arabası başarılı olmasa bile, diğer üreticiler ile birlikte üreteceği Android işletim sistemi yüklü otomobiller "kesinlikle" başarılı olacaktır.

cep telefonu içinde apple geç kaldı dendi ama şuan piyasayı domine eden tek firma tesla dikkatli olsun apple bu var olanı alır daha iyi hale getirip cezbedici dizayn ve ozelliklerle satar apple bu satarrrrrrrrrrrrrrr

@05 Haziran 2016 00:45 Piyasayı domine eden apple mı? Son zamanlarda iPhone satışlarından haberin yok herhalde.

bu haberler bos her varosun ve fakirin elinde olan sey zaten apple su cikarsa su piyasasinda 1. siraya yukselir araba yapsin bak nasida satar

Biz ne zaman teknoloji üreteceğiz Ey hazırcı Türkiye

Sen de yorum yaz

Turhost