Apple, yeni bir iPhone 4 mü çıkartacak?

Herkes iPhone 5'i beklerken iPhone 4 S kafaları karıştırdı. İşte Apple'ın şaşırtan hareketi...

  • Zeynel A. Öztürk
'iPhone 4S' seçilmiş geliştiricilere gönderiliyor!
iPhone 4S'in iPhone 5 mi yoksa güncellenmiş bir iPhone 4 mü olduğu belirsiz

Bir söylentiye göre Apple, seçilmiş bazı geliştiricilere iPhone 4S modellerini göndermeye başladı. Ancak bu telefonların yeni bir telefon mu yoksa A5 işlemci ile yenilenmiş iPhone 4 mü olduğu belli değil.

9TO5Mac'da yer alan makalede prototipin kullandığı iOS 4 içerisinde 'sonraki jenerasyon donanım desteği', yani A5 işlemci desteği bulunduğu söyleniyor. Apple'ın A5 işlemcisini kullanmak istemesinin nedeni ise oyun performansını artırmak. A5 işlemcili iPad 2'nin oyun performansının rakiplerinden 9 kat daha fazla olduğu söyleniyor. 9TOMac'ın kulağına gelen diğer bir bilgiye göre Apple, cihazın oyun performansını ve hızını bir sonraki iPhone'larında anahtar reklam stratejisi olarak kullanacak.

iPhone 5'in bu özelliklere sahip olacağı biliniyor ancak bu haberler kılda Apple'ın iPhone 4S adında bir telefonu piyasaya sürüp sürmeyeceği hakkında soru işaretleri uyandıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bu yönde çok harfsel versiyon çıkarmaları gerkmiyor. diğer cep markları gibi c5 5210 Galaxi serisi durumu yokki bunda. Sadece İPhone 2 3 4 var onların yanına koy bir iki harf sürümleri yükselt.

Abartmaya geek yok. 5'i duyuruyorsun gerisinden 4 e yeni bir tane çıkarıyorsun saçma heves kalmaz almak için.

3Gs teki tasarıma geri dönülsün ya bu iğrenç

3Gs'ye şaşırmadınız da 4S'ye mi şaşırıyorsunuz...

Daha öncede söyledim şimdide söylüyorum !!!: iphone 5 değil iPhone 4S gelecek :) Kasa aynı donanım farklı olacak. Aynı 3g ve 3gs gibi

bence beyaz ıphone 4s dıye cıkar 4 dekı eksıkler gıderılmıs halı olur bence

ben anlamıyorum sizin gibi bi teknoloji üstadı site bile nasıl oluyorda iphone5'in yakında cıkmasını beklerki apple'n stratejisi böylemi önce sorunları giderilmiş iphone4 s olur g olur bişi olur öyle çıkar piyasaya 2007 yılından yaptıgı gibi daha iphone4 beyazı cıkmadı 2012'den önce iphone5 ancak çin malı çakma telefonlarda olur.

iPhone 4... olacaktır, Apple henüz model atlama yapmaz.

Sen de yorum yaz