Apple yine Galaxy Tab 10.1'in peşinde!

Samsung'un yaptığı değişiklikler bile Apple'ın öfkesini dindirmeye yetmedi...

Apple yine Galaxy Tab 10.1'in peşinde!
Apple, Galaxy Tab 10.1N'yi de yasaklatmak istiyor

Apple, Galaxy Tab 10.1'in satışlarını Almanya'da tekrar yasaklatmak istiyor.

Apple'ın aynı tableti daha önceki yasaklatma girişimi, Samsung'un cihazı değiştirerek piyasaya sürmesiyle (Galaxy Tab 10.1N) sonuçlanmıştı. Şimdi ise Apple, değiştirilen bu tablete karşı tedbir kararı aldırmak istiyor. Apple, Şubat ayında Galaxy Tab 10.1N'nin yasaklanması için Almanya'daki bir bölgesel mahkemeye başvurmuş, ancak mahkeme Samsung'dan yana karar vermişti. Apple ise bu karara karşı davayı 5 Haziranda Düsseldorf'taki daha yüksek bir bölgesel mahkemeye taşıyacak.

Samsung, Galaxy Tab 10.1N'de cihazın hoparlörlerinin konumunu, çerçevesini ve ismini değiştirmişti. Ancak Apple, bu tableti de yasaklatmak için yeni bir sebep bulmuş gibi görünüyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Apple nin ne yaptığı belli değil.

Kedi ulaşamadığı ciğere murdar dermiş.Samsung diyorki estetikse estetik,özellikse özellik,ekonomikse ekonomik.Biz öyle 5-6 cihaz çıkarıp piyasanın kaymağını toplamıyoruz.Bir kaç hazır özelliği de bir sonraki cihaza ekleyip yeni gibi piyasya sürmüyoruz.Var olan bütün özellikleri ile piyasaya çıkarıp insanlara hizmet ediyoruz.Var mısın sen de böyle olmaya..Onlar bu postmodern mafya ile işlerini götürmeye çalışıyorlar dolayısıyla yokuz diyorlar.

apple'ı işte bu yüzden sevmiyorum!!

iste tekelci Apple ve yaptigi pislikler... Apple fanboylari hemen tekelci Apple'i hakli bulur...

ipad başına patlasın :D

Artık okumak istemiyorum samsung ve apple haberlerini o derece bıktım :)

Apple bu şekilde davranarak Samsung kullanımını azaltmak bir yana mağdur duruma düşürülmek istenen rakip firmanın hem adını reklam yapıyor hemde insanların mazlumdan olma hissiyatını kabartıyor. Kısaca aslında Apple kendi kendini vuruyor :p Mesela ben Apple 'ın bu Samsung 'a böyle davranmaya devam etmesine kıllanmaya başladım. Sonrada diyorlar niçin apple karşıtısınız diye ? Saygılar.

Apple kalsa piyasada herkez tablet kullanamazdı malum Apple nin fiatları ortada samsung her bütçeye hitap ediyor özellik olarakta hiçbirşeyden kaçınmıyor

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir