Apple'dan her yıl yeni bir iPhone programı

iPhone'unun her sene yenilemek isteyenler için artık Apple'ın yeni bir hizmeti var!

Apple'dan her yıl yeni bir iPhone programı

Apple, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ı tanıttıktan hemen sonra, her yıl yeni bir iPhone almanızı sağlayacak yeni üyelik programını duyurdu. "iPhone Upgrade Program", öncelikle ABD'deki Apple mağazalarında devreye girecek.

Amerika Birleşik Devletleri'nde iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için sunulacak olan üyelik, ayda 32 dolardan başlayan bir ücret ödeyerek her sene, yeni, kilitsiz bir iPhone'a sahip olmanızı sağlayacak. Buna ek olarak Apple'ın AppleCare+ kaza koruması da üyelere sunulacak.

Program için fiyatlar, şöyle belirlenmiş:

iPhone 6s (16GB) - aylık 32.41 dolar
iPhone 6s (64GB) - aylık 36.58 dolar
iPhone 6s (128GB) - aylık 40.75 dolar
iPhone 6s Plus (16GB) - aylık 36.58 dolar
iPhone 6s Plus (64GB) - aylık 40.75 dolar
iPhone 6s Plus (128GB) - aylık 44.91 dolar

12 taksit ödeyen üyeler, yeni bir iPhone alıp, iPhone Upgrade Program'a baştan başlayabilecekler. Böylece taşıyıcıyla yapılan kontratın bitmesini beklemenize de gerek kalmayacak.

12 Eylül'de sunulmaya başlanacak olan programdan faydalanabilmek için ABD'deki bir Apple perakende mağazasını ziyaret etmeniz ve kredi kartınızla kaydolmanız gerekiyor. İlk cihazınızı aldıktan sonra onu AT&T, Sprint, T-Mobile veya Verizon yoluyla etkinleştirmeniz gerekli

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Amerikada iş görecek birşeyi türkiyede paylaşmanızın amacı ne ?

@SonKraLL Sürekli Amerika'ya seyahat ediyorum, belki böyle seyahat eden insanlara faydası olabiliyor diye paylaşılmış olabilir mi ? Biraz geniş açıdan bakın.

@SonKraLL " "iPhone Upgrade Program", öncelikle ABD'deki Apple mağazalarında devreye girecek." Diyerek Amerika da denendiğini, diğer ülkelere de gelebileceğini belirtmiş

Tam Türkiye kafası bir uygulama. Bize gelince fiyatlar ne olur görmek lazım. Apple store fiyatları Türk pazarına göre adapte etmeli.

@10 Eylül 2015 20:49 tl 3 doları geçmiş sen neyin adaptesinden bahsediyorsun? ama olsun yol yapıyorlar

Tam anlayamadım ama mantıklı ve gayet kullanışlı geldi

Resmen insanlara ömür boyu ücret öde diyorlar..

@10 Eylül 2015 22:48 insanlar ömür boyu ücret ödemek zorunda değil kimseyi zorunlu tutmuyorlar. böyle bir hizmetimiz var isterseniz kullanın diyorlar kendinizi zorunlu hissetmeyin 3 senede bir de telefon değiştirebilirsiniz.

Ahaha kapitalizmin gerizekali oldugunuzu anlamasi icin daha ne yapmasi gerek?

Bu sistemin adı MDRS ( Mobile Device Rental System ) Ömür boyu modele göre değişen basic olanı 32 usd + tax, ve sürekli update kalacağınız bir nevi kiralama sistemi..

Ne değişik şeyler çıktı yahu

alamıyacak, ilgilenemeyecek olanlar neden yorum yapar, avrupaya futbol maçı seyretmeye giden var evinde seyredende, her yıl yeni telefonla değiştirmek isteyen için fonksiyonlarına ihtiyacı olanlar için güzel bir uygulama.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir