Apple'dan, iPhone 7 için beklenen hamle...

Apple, iPhone 6S serisinde çok tartışılan bu özelliği, iPhone 7'ye getirmeye kararlı!

Apple, iPhone 7 ile su geçirmezlik peşinde...

Apple, özellikle "bendgate" bükülme skandalından sonra telefonlarını daha da dayanıklı hale getirmek için yeni nesil cihazlarda 7000 serisi alüminyum kullanmaya başlamıştı. Yapılan ilk bükülme testleri ise, Apple'ın daha sağlam cihazlar konusunda şimdilik istediğini aldığını gösteriyor. Ama gelen haberler, şirketin iPhone 7 ile bu durumu bir adım daha ileri taşıyacağı yönünde.

Apple nihayet Android platformundaki bazı rakipleri gibi akıllı telefonlarını su ve toz geçirmez hale getirmeye hazırlanıyor. Mac Otakara tarafından ortaya çıkarılan söylentiye göre şirket daha da "sağlamlaştırılmış" iPhone prototipleri ile bu çalışmalarını hızlandırmış durumda.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde suda bekletilen iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modellerinin şaşırtıcı derecede dayanıklı olduğu ve yaklaşık 1 saatlik su testini başarıyla geçtikleri görülmüştü. Ancak yine de bu telefonların suda kullanılması önerilmiyor. Eğer bu şekilde bir niyetiniz varsa bir sonraki modeli beklemenizde yarar var...

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

kendini geliştiren bir firma her zaman kazanacak tasarım,sağlamlık ve yazılım kosunda kendini geliştirmesinden dolayı pazarda hiçbir zaman ivme kaybetmeden gelişmeye devam edecek ve bu applenın hiçbir zaman zor duruma düşmesine sebep olamayacak ama diğer firmalar donanım alanından gittikleri için bir süre sonra kendileri 5 yıllık düzenlemeleri ve donanım senaryoları ile dibe çekilecek ve kullanıcılara istenileni veremiyecekler ve zararlı çıkaçaklar apple ise her zaman olduğu kazanan taraf

@01 Ekim 2015 20:54 Apple her zaman kazanan falan diyorsun da önce akıllı telefon piyasasında pazar paylarına bak istersen. Ben sana hemen ilk sırada gelen sayfanın kısayolunu vereyim de bir incele bakalım. http://www.idc.com/prodserv/smartphone-os-market-share.jsp Android bu piyasanın yüzde 80'inden fazlasını almış durumda ve gün geçtikçe daha da büyüyor. Apple hiçbir standarda uymayan, aşırı derecede kısıtlı telefonlarıyla eninde sonunda ya kaybedecek ya da kısıtlama politikasını bitirecek.

İyiki siparis etmisim

@01 Ekim 2015 21:50 iphone 7 yi mi?

O kadar para veriyorsak mevcut tüm teknoloji ile donatılmış bir ürün almak da hakkımız. Kamerayı 20mp yapsalar iyi olur. Ayrıca işlem gücü konusunda bir sıkıntısı yok firmanın o yüzden ekran 2k veya 4k yapılabilir bence.

şuanki fiyatlara bir 300 500 tl ek yaparlar :D

Nezaman Satışa Çıkacağo Belli Olmuş Mu ?

ipone7s cıksa daha iyi olur

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir