Apple'ın "Uzay Gemisi" Park'a Son Dokunuşlar!

Apple'ın ihtişamlı yeni evi Apple Park, belki bir uzay gemisine dönüşüp uçmayacak ama yine de sizi büyüleyecek!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Apple'ın "Uzay Gemisi" Park'a Son Dokunuşlar! Apple'ın ihtişamlı yeni evi Apple Park, belki bir uzay gemisine dönüşüp uçmayacak ama yine de sizi büyüleyecek!

Apple'ın uzay gemisi görünümlü yeni evi Apple Park, Cupertino, Kaliforniya'da son şeklini almaya başladı. Dev tesisin inşaatı, geçen birkaç yıl içerisinde drone'lar tarafından kaydedildi ve bu sayede yapının gelişimini net biçimde görmemiz mümkün.

YouTube kullanıcısı ve drone fotoğrafçısı Matthew Roberts, tamamlanmak üzere olan kampüs için yeni bir video oluşturdu. Videoda uzay gemisine benzeyen ana binanın sadece bir iskelet iken bugünkü haline nasıl ulaştığını görebiliyoruz. Güneş panelleri artık yerini alırken kampüsün şık ve sade bir görünüme ulaştığını da artık görebiliyoruz.

Videoda ürün tanıtımlarının yapılacağı toplantı salonunu görmeniz mümkün. Araştırma ve geliştirmeye ayrılmış olan tesisin de inşaatı tamamlanmış gibi görünüyor. Çalışmaların sona yaklaştığının belki de en büyük işareti, dev toprak dağının yok denecek kadar küçülmüş olması.

Otomobil parkındaki araçların sayısı, Apple'ın yeni evine taşınmaya başladığının bir işareti olsa gerek.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz