Arçelik'ten 3D hepsi bir arada LED TV

Arçeliğin yeni 3 boyutlu televizyonu, ince tasarımı ve düşük enerji tüketimiyle göz dolduruyor...

Arçelik'ten 3D hepsi bir arada LED TV

Arçelik, yeni 3D All+In+One LED TV leri ile tüketicilerine her açıdan iyi bir seyir keyfi sunuyor. Uydu alıcısı ve interneti içinde bulunan 47''lik 3D All + In + One LED TV'ler, akıllı telefonlarla kumanda edilirken, 6 adet (32'' modelde 4 adet) ultra hafif 3D gözlük de LED TV'lerle beraber sunuluyor. Full HD özelliği, 1920 x 1080 çözünürlüğü, yeni ve ince dizaynı, USB'ye dijital yayınları kayıt özelliği, kablolu yayınları izleme olanağı, gelişmiş menü sistemi ile seyir kalitesini artıran 3D All+In+One LED TV'lerin özellikleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Noise Reduction özelliği ile yayından kaynaklanan görüntü gürültülerini gideren LED TV'ler düşük enerji tüketimi ile enerji tasarrufuna da olanak sağlıyor. 16: 9 resim modu ile gerçek film kayıt formatında izleme imkanı sunan, zoom özelliği ile görüntüyü büyüten, FULL HD özelliği ile HD yayınlara uyumlu olan, 4 adet HDMI girişi, 2 adet USB 2.0 girişi bulunan 3D All + In+One LED TV'ler tüm özellikleri ile dikkat çekiyor.

Ayrıca All+ In+ One LED TV alanlara sezon sonuna kadar isteğe bağlı olarak Digitürk'ten HD Taraftar Paketi veya Film/Dizi paketi hediye ediliyor. 31 Aralık 2012'ye kadar geçerli kampanyadan yeni üyeler giriş paketi üzerine 2 Keyif Paketi, Taraftar Paketi, Film veya Dizi Paketlerinden seçeceği birini ve tüm HD yayınları 12 ay boyunca seyrederek faydalanabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

fiyat ve özellik olarak ve k.kartı kullanmayan birisi olarak cazip bi ürün,ve türk malı kullanmak gibi bi takıntımda var evde herseyim arçelik beko, alıp kullanan varsa , web tarayıcısı varmı ve flash destekliyomu evde bilgisayarı paylasamıyoz web tarayıcısı cok önemli benim için tesekkürler. ben izmirden iskender.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play