Arena, Huawei yetkili distribütörü oldu

Arena Bilgisayar, Huawei ile distribütörlük anlaşması imzaladı.

Arena, Huawei yetkili distribütörü oldu

Kurumsal çözümler sunma anlayışı ile ürün gamına dünyanın en güçlü üreticilerini dahil etmeye devam eden Arena, Huawei ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Arena Bilgisayar Satış ve Pazarlama'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Atıf Büyüksoy, "Katma Değerli İş Modeli İle; Yazılım, Donanım ve Servis ile uçtan uca çözüm sunan bir yapıda, güçlü markalarımız ve çözümlerimiz ile hizmet vermenin hedefi ve heyecanı içerisindeyiz.

20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz iş ortaklarımıza, %80'i mühendislerden oluşan teknik kapasitesi yüksek, güçlü kadromuz ile satış öncesi ve sonrası teknik destek sunuyor, ihtiyaç olan her noktada hem kendilerine hem de müşterilerine eğitimler veriyoruz.  Yaygın servis ve kurulum ağımız ile iş ortaklarımıza güç katıyoruz. Uzman kadromuz ile iş ortaklarımıza son kullanıcı ile temaslarında da danışmanlık hizmeti sunarak; gerçek katma değeri sunuyoruz. Tüm bunların yanında, sorumluluğunu taşıdığımız tüm markalarımızda demo ürünlerimizi iş ortaklarımızın hizmetine sunuyor ve  Arena bünyesinde bulunun demo merkezimiz ile de tüm iş ortaklarımıza ve müşterilerine kendilerini evinde gibi hissedecekleri bir demo ortamı sunmaktan da mutluluk duyuyoruz.

Dünya'da ve Türkiye'de sunduğu uçtan uca çözümler ile önemli bir fark yaratan Huawei'in Server, Storage ve Network ürün gruplarında yaptığımız anlaşma ile iş ortaklarımıza ve iş ortaklarımızın değerli müşterilerine, uçtan uca çözümü sunmaktan heyecan duyuyoruz. Bünyemizde kurduğumuz uzman Huawei mühendis kadrosu ve KOBI odaklı bakış açımız ve KOBI ekbimiz ile iş ortaklarımıza Huawei özelinde önemli katma değerler sunacak, işlerinin geliştirilmesi yönünde değerli bir rol  üstleneceğiz." şeklinde ifade etti.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bomba haber bu işte :))) Huawei kullanmak için operatörlere düdüklenmeyeceğiz artık!

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play