Armut yeni uygulamasıyla artık cebinizde

Hizmet sektörü Armut uygulamasıyla cebinize geldi.

Armut artık cebinizde

Hizmet ihtiyacı olanlarla, alanında uzman çalışanları ve kuruluşları İnternet üzerinden buluşturan ve 2015 yılının başından bu yana 1 milyar TL'nin üzerinde hizmet talebi yapılan  armut.com'un mobil uygulaması yayınlandı. Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için özel olarak hazırlanan uygulama kullanıcı dostu tasarımı ile ihtiyacınız olan hizmet için çok rahat bir şekilde teklifler almanızı sağlıyor.

Ev içi tadilat, temizlik ve nakliye kategorileri başta olmak üzere tüm hizmet kategorilerininin ana sayfada yer aldığı mobil uygulamada, yönlendirmeler sayesinde ekrana sadece birkaç kez dokunarak hizmet talebinizi yapabiliyorsunuz. Belli kategorilerde ise uygulama üzerinden yapılacak işle ilgili fotoğrafı çekip hizmet talebine eklemek ve süreci daha kolay hale getirmek de mümkün. Ayrıca dilerseniz adres bilgisi girmeden, telefonunuz üzerinden konum bilgisine göre çevrenizde yer alan hizmet verenlere de ulaşabiliyorsunuz. İlk aşamada sadece hizmet alanlar için tasarlanan Armut uygulamasının hizmet verenlere yönelik versiyonu ilerleyen dönemde kullanıma sunulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Beş para etmez bir hizmet! Teklif istedim hiçbir şey gelmedi, ikinci kez tekrarladım gene tık yok. Bu tarz bir projenin yaygınlaşması için en az 10 yıl daha var.

Bu tarz, türkçe isimli uygulamlara bayılıyorum...

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play