Arrow Launcher için beta test süreci başladı

Microsoft, Android platformu için hazırladığı Arrow Launcher için beta test sürecine başladı!

Arrow Launcher için beta test süreci başladı

Microsoft'un Android platformu için geliştirdiği Arrow Launcher uygulaması hala beta sürecini tamamlamış değil. Geliştiriciler tarafından test edilen bu başlatıcı (launcher) cihazınızın ana ekranını renklendirdiği gibi duvar kağıdınızı huzurlu bir arkaplan ile değiştiriyor.

Arrow ayrıca, en sık kullanılan uygulamaları otomatik olarak önerebilmesinin yanında ana ekranı farklı kullanımlar için yeniden tasarlıyor. Yahoo Aviate ile benzerlik gösteren bu launcher uygulamasında Microsoft'un şaşırtıcı şekilde Bing arama butonunu kullanmadığı görülüyor.

Arrow Launcher Beta topluluğuna katılarak beta sürüm için erişim talep edebileceğiniz gibi, buraya tıklayarak geliştiricilere özel APK dosyasını indirebilirsiniz.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Aga Microsoft'un amacı ne? Android'e Google'dan daha çok önem veriyor valla.

@29 Temmuz 2015 00:16 Ben yaparsam daha iyi yaparım gibisinden mesaj vermek istiyor olabilir :)

@29 Temmuz 2015 09:04 belli beta test ile :D adam tek başına yazdığı c-eyda ile siriye kafa tutuyor koskoca Microsoft alttarafı bi launcher i beta test

Microsoft fanları buna ne diyecek? Cortana'ya insanları wp telefon almaya teşvik edecek demiştiniz. Hadi ona eyvallah mantıklı olabilir o strateji... Peki Arrow Launcher & Next LockScreen ne oluyor? Bunların WP'ye faydası var mı? Sadece Androide faydası var. Microsoft resmen Androidin üstünlüğünü kabul etmiş durumda ve Android için uygulama geliştiriyor harıl harıl... Soruyorum şimdi size. Kendi işletim sisteminin arkasında duracak bir firma, rakip işletim sistemine böyle hizmet eder mi ??

@29 Temmuz 2015 11:29 belkide "ben her alanda çalışırım sen sadece android" demek istiyor microsoft amca

Aferin Microsoft sen anca Google'ın ayaklarını yıkarsın böyle ahahaha :D Bükemediğin eli öpeceksin demişler. Firma pes etti. Bakalım bizim şu winboylar ne zaman pes edecek? :D

@29 Temmuz 2015 11:30 bak bakalım windows phone daki cortana mı daha kaliteli dandroidteki mi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir