Artık 10 GB alanınız var!

Dropbox ve SkyDrive gibi dev depolama servislerini zor durumda bırakacak haber, bakın kimden geldi!

Box'ın kapasitesi artık 10GB!

Bulut depolama çözümleri sunan Box kullanıcı başına kapasiteyi 10 GB'a çıkardı. Ağırlıklı olarak kurumsal çözümlere imza atan firma, Dropbox, iCloud veya SkyDrive kadar popüler olmamakla birlikte kişisel depolama maksatlı ücretsiz bir servise de sahip.

Saydığımız rakiplerini 10 GB kapasite ile bu alanda geride bırakan Box, sadece 15 GB depoloma alanı sunan Google Drive'ın gerisinde kalıyor. Şİrketin bu hamleyle bulut depolama konusunda yeni alternatifler arayan kullanıcıların ilgisini çekmesi muhtemel. Box'un daha önce sunduğu boş alan, sadece 5GB idi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

yandex te 10 gb sunuyor ve gayet başarılı bence

google maille beraber 15 gb sunuyor yanlış olmasın.. birkaç yıl mailini aktif kullanmış birinin zaten geriye en fazla 7-8 gb ı kalır..

Yandex Disk'teki basit arayüzü hiçbirşeye değişmem.

önemli olan depolama değil, hız.....

yandex disk kullanıyorum, 10gb alan veriyor. hızı gayet iyi ve masaüstü uygulaması kullanışlı.

arkadaş peki ya copy.com ? adamlar blogda dedi 2tb bedava kullanan adamlar var dedi.. ve süper bişey.. copy.com önerii..

şimdilik google drive + skydrive yetiyor.

Skydrive en iyisi. Upload ve download hızlarıda çok iyi..

xperia telefonunuz varsa bu 10 değil 50 gb oluyor arkadaşlar. Ben 5 tane aldım pcden eşitlemeyide baktım hepsi faal çalışıyor. hızıda gayet yeterli ki zaten 70 kb üstünü ben gönderemiyor ddnet sağolsun.

Tbrik ediyrm chip iyi reklam yapiyorsunuz...

yedekleme olarak kullanacaksak her siteye güvenemeyiz ben şimdi box.com a güvenip upload etsem yarın site açılmasa baka baka kalırsın ama bu ihtimal google da yandex te çok düşük

@28 Ağu 2013 08:24 Google ve Yandex'e nasıl güvenebiliyorsun? Sana bizim servislerimiz her zaman online olacak diye garanti mi veriyorlar? O zaman kimseye güvenmeyelim. Kazığını bir yere çakmak zorundasın. :)

Evet Yandex Disk bu alanda tartışmasız en iyisi. 10 gb alan ile başlıyorsunuz ve artırmak sizin elinizde. Örneğin https://disk.yandex.com/invite/?hash=151ZAUGT bu bağlantı ile siz 1 gb eztra alan kazanırken ben 512 mb alan kazanacağım. ;)

Zamanında bedavaya 2 hesap açmıştım 25GB'lık skydrive'dan yetiyor :D

sky dirive ilk başta 25 gbyt alan veriyordu ama sonra duşurdü ama ben 25 gbyt kulanıyorum

mega.co.nz/ yani eskiden megaupload olan sitenin sahibi yeni sitesinde 50 gb veriyor.

Benim Yandex.Disk'te 47 GB'ım var görevleri yapın sizinde olsun siz hala 10 GB'ın reklamı yapıyorsunuz şekilsiniz ya gerçekten :9

skydriveda 25 yandexte 15 gb alanım var. Toplamda 40 gb depolama alanım var. Daha ne istiyim ? SypeR54

Yandex Linux a destek vermdikçe kullanılmaz..

toshiba laptopumun yanında 1 tb harici disk verdiler microUSB uç da buldum siz hala gb' ın indirme limitlerinin eseri olun. [örn:Google Drive 15 gb depolama 2 gb indirme sınırlı :) ]

Xperia kullanicilarina 50 gb veriyor neden milleti haberdar etmiyorsunuz dropbox falan hikaye haberi verin milletin işine yarasın

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play