Artık Android ve Windows'la uyumlu!

Logitech Keys-to-go artık Android ve Windows mobil cihazlarla da uyumlu.

Artık Android ve Windows'la uyumlu!

iOS® ile uyumlu kolay taşınabilir Bluetooth® özellikli Logitech Keys-To-Go, artık Android™ ve Windows® mobil cihazlar ile de uyumlu.

Logitech Keys-To-Go'yu ilk olarak iPad®'e uyumlu olarak tasarladıklarını ve ürünün çok kısa bir zaman içinde kullanıcıların favorisi haline geldiğini belirten Logitech Mobilite Bölümü Başkan Yardımcısı Michele Hermann, "Keys To Go'yu Android ve Windows kullanıcıları ile de paylaşmak istedik. Hafif ve ince tasarımı sayesinde Logitech Keys-To-Go her yere kolaylıkla taşınabiliyor ve mükemmel yazma deneyimi yaşatarak adeta kullandığınız Android ya da Windows cihazın mükemmel bir tamamlayıcısı haline geliyor" dedi.

İnce ve hafif tasarıma sahip Logitech Keys-To-Go'yu ister ceketinizin cebinde, isterseniz çantanızda dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Logitech Keys-To-Go'nun su geçirmez FabricSkin ile kaplanmış yüzeyi düşmeye karşı koruma sunar ve olası bir kazada klavye üzerine dökülen sıvılar kolayca akıp gider ya da silinebilir.

Logitech Keys-To-Go ince tasarımına rağmen iyi ayarlanmış tuş aralıkları sayesinde konforlu; yeni eklenen Android ve Windows kısa yol tuşları sayesinde de hızlı yazı yazmanızı sağlıyor  Android ve Windows versiyonu, akıllı telefonlarda bile kolayca yazmak için taşınabilir stand içeriyor. Bu taşınabilir stand klavyeye eklenebiliyor ve akıllı telefonu dik pozisyonda tutuyor. 

Android 4.1 veya üst platformları ve Windows® 7 veya üst platformları ile uyumlu Logitech Keys-To-Go,  Nisan 2015 itibariyle tavsiye edilen  69.99 Euro fiyatı ile Avrupa'da satışa sunulacak.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost