Artık WinZip'in de Evrensel uygulaması var!

Windows 10'un Evrensel Uygulama platformuna popüler bir yazılım giriş yaptı!

  • Cenk Atlı
Artık WinZip'in de Evrensel uygulaması var!

Vine'ın ardından bir diğer popüler uygulama da Windows 10 üzerinden Evrensel Windows Platformu'yla buluşuyor. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen dosya paylaşım ve yönetim uygulamalarından WinZip, Microsoft'un Evrensel Windows Platformu için Windows 10 üzerindeki yeni uygulamasını kullanıma sunduğunu duyurdu.

WinZip Universal, bu yenilikle birlikte sadece Windows 10 PC'ler ve tabletlerde değil Windows 10 Mobile telefonlarda da kullanılabilecek. Yeni Evrensel uygulamaların Cortana desteği sayesinde WinZip Universal'in de bu dijital asistanla dosyaları rahatlıkla zip'leyebileceği ya da zip'lenmiş dosyaları çıkartabilecğini söyleyebiliriz. Evrensel uygulamaların diğer önemli avantajları arasında Box, Dropbox, Google Drive ve OneDrive gibi bulut hesaplarla kurduğu bağlantılar yer alıyor.

WinZip Universal, halihazırda Windows Store üzerinden bir deneme süresi için ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu deneme süresinin ardından bir yıllık üyelik için ücret ödenmesi gerekiyor. WinZip, Evrensel uygulamanın yanında Windows masaüstü uygulaması için 20.5 versiyonunu da duyurdu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

1. masaüstü varken şu saçma tasarımı kim ne yapsın? 2. winzipi kullanan var mı?

7-Zip kullanın, lisansla uğraşmayın.

Güzel bir uygulamaya benziyor ama yıllık 23? pahalı gibi.

7-zip forever :) neden para ödeyeyim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost