Ashton Kutcher'ın Jobs filminden ilk video

Steve Jobs'un hayatını konu alan filmden ilk görüntüler sonunda ortaya çıktı... İzleyin!

  • Zeynel A. Öztürk
Ashton Kutcher'ın Jobs filminden ilk video

Apple'ın kurucusu Steve Jobs'un ilk zamanlarını anlatan bağımsız biyografi jOBS, birkaç gün sonra Sundance Film Festival'da ortaya çıkacak. Filmin herkese açık bir videosu ise internette yayınlandı.

İlk olarak Entertainment Tonight'ta gösterilen klipte Steve Jobs'u canlandıran aktör Ashton Kutcher'ın Steve Wozniak'ı oynayan Josh Gad ile tartışması görünüyor. İkili arasındaki konuşma, Jobs ve Wozniak'ın ilk kez tanıştığı HP'nin park garajında geçiyor. Klipte Jobs, Wozniak'ın "işletim sistemi"nin kullanımı üzerine tartışıyorlar. Jobs, PC programcılarına istediklerini yapmaları için daha fazla "özgürlük" sunmak isterken Wozniak bu konuda ikna olmamış görünüyor.

Gad, Wozniak'ı canlandırmak için onun hakkında birçok araştırma yaptığını söylüyor ve şunları ekliyor: "ses taklidini yapabilirsiniz ama benim için önemli olan hikayeyi anlatmaktı. Elimden gelenin en iyisini vererek hikayeyi onun açısından anlatmaya çalıştım." jOBS, ABD'de 19 Nisan'da gösterilmeye başlanacak.

Steve Jobs ve Steve Wozniak'ın yer aldığı jOBS'tan ilk videoyu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

"Jobs, Wozniak'ın "işletim sistemi"nin kullanımı üzerine tartışıyorlar. Jobs, PC programcılarına istediklerini yapmaları için daha fazla "özgürlük" sunmak isterken Wozniak bu konuda ikna olmamış görünüyor." Bu şuandaki apple'ın düşüncesine ters ayrıca ben woz'un açık sistemi istiyor diye biliyordum?

jobs da, birand gibi efsaneydi. Bir daha olmayacaklar :(

Epıl fanları iyi prim yaptırırlar, boşverin kitabını okumayın, günlerinizi vereceğinize 90 dakikada koşturan bir özet izleyin.

Steve Jobs'un hayatını anlatan kitabı okuduysa bilirsiniz admaın hayatının %90 ı başkalarının fikirlerini ve parasını çalmakla geçmiş ki en yakın arkadaşı wozniak'ı bile dolandırmış atari de çalışıyorken o yüzden Steve Jobs'a saygı duymuyorum adamın hayatı çalmak, dolandırmak ve taklit etmekle geçmiş.

@26 Oca 2013 15:17 allahda seni güldürsün komik ergen :)

@26 Oca 2013 15:17 hadi ya bak sen kimi dolandırmış bakalım :=)

Sen de yorum yaz