Aşkınız kesintiye uğramasın diye...

Aşkınız kesintiye uğramasın diye Ttec'ten EasyCharge.

Aşkınız kesintiye uğramasın diye...

Mobil akseuar markası Ttec, "Sevgililer Günü'nde ne alsam?" diye düşünenlere rengarenk ve fonksiyonel hediye alternatifleri sunuyor. Şarj sorunlarına getirdiği pratik çözümleriyle tanınan Ttec, EasyCharge Smart MFi ve EasyCharge Smart ile sevgililere kesintisiz aşkı sunuyor.

Ttec, her yerde rahatlıkla kullanabilen EasyCharge Smart MFi ve Smart ile prizlere bağlı kalmadan hayatı kolaylaştırıyor. Smart MFi ve Smart modellerinde, yüzde 300'e kadar şarj kapasitesi ve 5 farklı renk seçeneği bulunuyor. Akıllı telefon, tablet ve daha birçok farklı dijital cihazı şarj edebilen Ttec EasyCharge Smart ve EasyCharge Smart MFi modelleri, ürünün saklı bölmesinde yer alan micro USB veya Apple lightening kabloları ile kablo taşıma sorununu da ortadan kaldırıyor. Ürünlerin içerisinde LG batarya kullanılıyor.

Apple'dan Ttec'e onay...

EasyCharge ailesinin ambalajlarında yer alan resmi MFi ibaresi, Apple'ın Ttec ürünlerini onayladığını anlamına geliyor. EasyCharge serisinin iPhone ve iPad'lerin şarj ihtiyacını sorunsuz giderebildiğini test eden Apple Laboratuvarları, 'iPhone için üretilmiştir' anlamına gelen Made For iPhone (MFi) ibaresini Ttec ambalajlarına yerleştirdi.

"Ne kadar kaldı acaba?" diye düşünme; EasyCharge'ı salla!

İki cihazı aynı anda şarj edebilme özelliğine sahip olan EasyCharge Smart MFi ve Smart'ın ne kadar pil ömrü kaldığını öğrenmek de çok kolay. Ttec'in patentli teknolojisi olan, EasyCharge serisinde yer alan LED piller, bataryanın doluluk durumunu görmeyi mümkün kılıyor. Batarya durumunu öğrenmek için ürünü bir kez sallamak yeterli oluyor.

"Sevgililer Günü'nde ne alsam?" diye düşünenler için birçok hediye alternatifini bir araya getiren Ttec ürünlerine, operatör mağazalarından, teknoloji marketlerden ve www.ttec.com.tr 'den ulaşabilirsiniz.

Ttec EasyCharge Smart MFi Taşınabilir Şarj Cihazı: 169,90 TL

Ttec EasyCharge Smart Taşınabilir Şarj Cihazı:129,89 TL

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

İşin içine iphone girince yüzde 25 artıyo fiyat

ttec almayın arkadaşlar kalite yoksunu bir marka yerli merli ben anlamam önce kalite bende ttec'in 2800 mah'lık bu tarz şarj edicisi var %10 dolu 1400 mah gücündeki iphone 5'imi teorik olarak kere doldurması gerekirken 1 kere zor dolduruyor. daha kaliteli markaları tercih edin, ya da etmeyin eskiden bu aletler yoktu da ölüyor muyduk

ttec almayın diyen adama kanmayın bence yan sanayi diye adlandırılan ürünler arasında en iyisi haytta birçok markadan daha kaliteli ürün yapıyorlar. ben bugüne kadar zarar görmedim.

@13 Şub 2015 11:18 ttec almayın diyen adam: bak kardeşim öyle adam madam hoş değil burada tavsiye veriyorum ve yaşadığım olayı yazıyorum sen ttec çalışanı falan da olabilirsin anlayış gösteririm ama herkes fikrini yazsın.

Selam arkadaşlar bende mfi olan modeli var kesinlikle ürünü tavsiye etmiyorum sebebiyse üzerine gömülü olan kabloların sık bozulması ve sizin cihazı şarj yapamamanız ve kullanamamanız gibi birşey ortaya çıkması. Tavsiyem üstünde kablo olmayan kablosu ayrı olan ürün almanız. Ben 3. Defa garantiye yolladım cihazı kullanmayı bırak garantiden gelsin diye beklemekle geçti ömrüm

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play