Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor

Sevilen mobil yarış serisi Asphalt'ın yeni oyunu için geri sayım başladı!

Asphalt 9: Legend Bu Yaz Geliyor

Dünyanın en çok indirilen mobil yarış oyunu geri döndü! Dünyanın önde gelen mobil oyun yayıncı ve yapımcılarından Gameloft, birçok ödüle sahip ünlü arcade yarış serisi Asphalt'ı yeni oyunuyla bir adım ileri taşıyor. Asphalt 9: Legends; seriyi başarılı kılan arcade yarış oyunlarının kendine has eğlencesini, güçlü bir çoklu oyuncu sistemi ile gelen sosyal özelliklerle harmanlayarak mobil ve konsol grafikleri arasındaki sınırı yok sayan bir oynanış sağlıyor.

Asphalt 9: Legends şu ana dek yalnızca konsollarda görülebilecek grafik kalitesini mobile taşıyor. Gameloft'un geliştirdiği yeni ve güçlü grafik motoru, HDR ve PBR sayesinde ışığın en ufak detayını dahi gerçek hayattaki şekliyle yansıtıyor. Grafik detaylarındaki hassasiyetin yanı sıra, dünyanın en prestijli arabaları ve ikonik lokasyonları ile birleşimi, oyunculara muhteşem ve  sürükleyici bir  yarış deneyimi sunuyor.

Oyuncular, sürücü koltuğuna geçerek çarpıcı lokasyonlarda yarışırken birçok inanılmaz akrobatik hareketi gerçekleştirebilecekler. (yüksek nitro boost'u, 360° taklalar, kendi ekseni etrafında dönme vb.)  Asphalt'ın büyük beğeni toplayan oyun stili; Asphalt: 9 Legends'ın Touchdrive özelliğiyle, sürüş kontrollerine yeni bir yaklaşım kazandırarak sürüş keyfine, stratejik karar vermenin önemini arttıran bir boyut ekliyor

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost