Aspire 8930G: Acer'dan dev bir laptop

Acer kulaklarınızn pasını silecek bir ses sistemine ve güçlü bileşenlere sahip bir laptop sunuyor...

Aspire 8930G: Acer'dan 18,4 inçlik notebook
Aspire 8930G: Full-HD çözünürlük 5.1 ses sistemi ile bir arada.

Acer, Aspire 8930G ile yeni Centrino 2 platformunu baz alan 18,4 inçlik bir laptop piyasaya sürüyor.

Full-HD (1920 x 1080 piksel) ekranlı devasa notebook'un farklı sürümleri olacak. Acer maksimum RAM miktarını 4 GB, maksimum sabit disk depolama alanını ise 640 GB olarak veriyor. Bu depolama alanı 7200 rpm ile çalışan 2 adet 320 GB'lık diskten oluşuyor. Oyuncular özel olarak modele göre GeForce 9600M GT veya 9700M GT sunuluyor.

Oyun ve filmlerin akustik altyapısını ise beş surround hoparlör ve 10 Watt'lık subwoofer'dan oluşan entegre bir 5.1 ses sistemi oluşturuyor. Sürüme göre Aspire 8930G Blu-ray sürücü veya TV alıcısı ile beraber geliyor.

Acer, Aspire 8930G'yi ilk kez 21 Ağustosta Leipzig'deki Games Convention'da tanıtacak. Fiyat ve bulunabilirlik hakkında bilgiler henüz kesinleşmedi.

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

baya kaliteli bi yapıma benziyor

lg'nin buna yakın bir modeli var.19inc ekran 8600gs 320gb disk 2gb ram 1250$'dı yanılmıyorsam.Millet şu sıralar hep küçük ekranlı modelleri alıyor ama bunlar bence gözü çok yoruyor.En iyisi büyük ekran yine bence

6-7 bin ytl den aşağı olmaz belki daha fazladır, ürün dediğin bu şekilde olur, aslında acer pek iddialı değildi ama fikir değiştirdikleri belli.

Bunu alacak kişinin aklından geçenleri merak ediyorum. Bu bir "notebook" "laptop" vs. değil. Bu sadece güçlü bir masaüstü bilgisyarın yarısı gücünde ama 3-4 kat fiyatına satılan bir masaüstü-benzeri. Neden alır kim alır bilemiyorum.

Fiyat ve Bulunabilirlik demişsiniz ben cumartesi günü Topkapı Vatan Conputer 'da aynı laptopu gördüm hatta çok beğenmiştim oradan fiyatına ulaşabilirsiniz...

Fiyat ve Bulunabilirlik demişsiniz ben cumartesi günü Topkapı Vatan Conputer 'da aynı laptopu gördüm hatta çok beğenmiştim oradan fiyatına ulaşabilirsiniz...

ben bu laptopu alıcam

arkadaşlar ben notbook'u aldım özel yurt dışından geldi devasal bir makine ilgililere duyrulur

ben aldımm.süpperrrr!!!

Laptop bende var RAM 4 değiL 3 GB Laptop alıcaklara tavsiyede ederim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir